Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стартував прийом заявок на грант до $150 тис. для підприємців: як долучитися

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
12 травня 2023 3 хвилин читання

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для створення та підтримання діяльності об’єднань підприємств у експортні альянси. Сума грантів — від $35 тис. до $150 тис.

Для кого цей грант

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги. Проте Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

У межах програми передбачено надання майже 15 грантів від $35 тис. до $150 тис. Прийом заявок триватиме до 30 вересня 2023 року. Враховуючи значний інтерес, прийом та розгляд заявок буде відбуватися поетапно з такими дедлайнами: 30 червня, 30 вересня 2023 року.

Що можна робити у межах грантової діяльності

Підписуйтеся на наші соцмережі

  • Визначення та залучення менеджера з експорту з первинним завданням (та у разі обґрунтованої потреби інших позицій для організаційної, комунікаційної та бухгалтерської підтримки ініціативи) — синхронізувати експортні можливості та потреби учасників альянсу, визначити спільну мету для співпраці в альянсі та розробити і впровадити ППЕ учасників альянсу на 6-12 місяців.
  •  Проведення аналізу не більше трьох цільових експортних ринків, запропонованих експортним альянсом.
  •  Укладання та погодження ППЕ щодо виходу на обраний ринок чи ринки або розширення присутності на обраному ринку чи ринках.
  •  Підвищення експортної спроможності учасників альянсу для виходу на обраний цільовий ринок чи ринки.
  •  Пошук партнерів на цільових ринках: заходи, пов’язані з пошуком партнерів /дистриб’юторів, які виявили зацікавленість у товарах та/або послугах учасників альянсу.
  •  Підготовка ціннісних пропозицій альянсу та його учасників, розробка маркетингових матеріалів.
  •  Реєстрація на маркетплейсах та matchmaking платформах підписка на комерційні ресурси та платформи для доступу до інформації щодо потенційних партнерів, участь у міжнародних профільних організаціях;
  •  Реалізація заходів зі сприяння експорту:  участь у торгових місіях та виставках; запрошення та/або приймання іноземних баєрів в Україні, спеціальні заходи для промоції пропозицій учасників альянсу (side events) під час проведення відомих міжнародних виставок, В2В («бізнес-для-бізнесу») нетворкінгу, тощо.
  • Підтримка операційної присутності альянсу на цільовому ринку за рахунок партнерств з експертами/торговими агентами, створення центру продажів на ринку, оренда складських приміщень для логістики продукції та інші заходи для акселерації експортних продажів.

Докладна інформація про подання заявки, необхідні документи та критерії відбору за посиланням.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому IT-фахівці обирають SKOGUR?

Анна Старкова 5 годин тому

Від контенту до конверсії: перфоманс-маркетинг для IT-бізнесу

Viktor Gozhyi 16 липня 2024 10:21

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45