Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США та Велика Британія застосували санкції проти російських хакерів з ФСБ

Артем Житкевич
Артем Житкевич
7 грудня 2023 2 хвилин читання

США та Велика Британія вжила санкцій щодо Руслана Перетятько, офіцера ФСБ, та Андрія Корінця, IT-спеціаліста з Сиктивкару, за серію кібератак, які спрямовані були на громадян та компанії в США, Великобританії та інших союзницьких країнах.

Про це повідомляє Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США. 

Держдеп США оголосив нагороду у розмірі до $10 млн за будь-яку інформацію, що стосується місцезнаходження чи ідентифікації Перетятька та Корінця.

США оголосили нагороду за інформацію про російських хакерів  США оголосили нагороду за інформацію про російських хакерів 

Санкції передбачають блокування майна та немайнових активів Перетятька та Корінця в США та на територіях, що підконтрольні США. Крім того, будь-які операції, які стосуються їхніх активів, будуть блоковані згідно з нормами Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США.

ФСБ використовує фішингові атаки для шпигунства та впливу на США та країни НАТО

Недержавні агенції з кібербезпеки розкрили діяльність російського підрозділу «Центр 18», який, за вказівкою ФСБ, здійснює кібератаки та фішингові кампанії проти різних країн, зокрема проти США та країн НАТО.

За останні роки такі групи, як «Callisto» або «Callisto Group», «Seaborgium», «Coldriver», «Star Blizzard», «Gossamer Bear», «ReUse Team», «Танцююча Саломея» та «BlueCharlie» були помічені у здійсненні фішингових атак на державні, військові та приватні організації у всьому світі.

Вони використовувались для отримання конфіденційної інформації та впливу на політику країн, що стали об'єктом кібервійни росії.

Співробітники ФСБ також здійснювали атаки на об'єкти Департаменту енергетичних об'єктів США, надсилаючи фішингові листи через підроблені поштові скриньки федеральних агентств та Держдепу.

За допомогою фальшивих акаунтів та доменів Корінця та імітацією великих технологічних компаній Перетятьком, ФСБ забезпечувала собі доступ до об'єктів з важливою інформацією.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Тисячі клієнтів AT&T в США залишились без зв'язку

Артем Житкевич 8 годин тому

Український “Сентравіс” розраховує на 1% ринку труб для аерокосмічного сектору США

Артем Житкевич 20 лютого 2024 22:05

Кібервійна росії проти України

Сергій Коноплицький 19 лютого 2024 23:33

GlobalFoundries розширить виробництво чипів у США

Артем Житкевич 19 лютого 2024 22:40

США планують надіслати ATACMS у разі погодження бюджету Конгресом

Максим Красіков 19 лютого 2024 14:48