Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Spotify планує додати музичні відео в застосунок

Юлія Мирська
Юлія Мирська
3 липня 2023 2 хвилин читання

Spotify розглядає можливість додавання повнометражних музичних відео до свого застосунку, повідомляє Engadget. 

Компанія веде переговори з потенційними партнерами, але деталі про терміни запуску функції та хто її підтримає, поки невідомі.

Наразі Spotify обмежується показом подкастів, 30-секундними сюжетними кліпами та 10-секундними GIF-файлами під час прослуховування певних пісень. В березні 2023 року Spotify також запустив домашню стрічку, але вона більше спрямована на пошук музики та подкастів, ніж на перегляд відео. 

Ідея додавання музичних відео не є новою для музичних сервісів, наприклад, Apple Music вже давно має таку можливість. Однак введення такої функції допоможе Spotify конкурувати з Apple Music та привернути аудиторію, яка зазвичай дивиться відео на YouTube.Також це розширить контент стрічки і дозволить Spotify привернути музично налаштованих глядачів з соціальних мереж, таких як Instagram і TikTok.

Незважаючи на те, що музичні відео не є основним джерелом прибутку, вони можуть покращити впізнаваність музикантів та доповнити дохід від аудіозаписів. 

Також варто зазначити, що Spotify шукає нові джерела прибутку, оскільки на початку 2023 року сервіс звільнив значну частину свого персоналу, в тому числі 200 осіб з команди подкастів, через нестабільну глобальну економічну ситуацію та певні бізнес-помилки. 

Додавання музичних відео може стати одним з шляхів покращення фінансового становища компанії, не вимагаючи великої виробничої команди, як у випадку з подкастами. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

20 років подкастам: чим живе індустрія та як на ній заробляють

Олександр Тартачний 20 годин тому

Apple Music тестує імпорт композицій та плейлистів зі Spotify

Артем Житкевич 20 лютого 2024 23:20

Apple може отримати штраф від ЄС на 500 млн євро

Артем Житкевич 19 лютого 2024 19:43

ЄС розпочав розслідування проти TikTok щодо можливих порушень онлайн-контенту

Максим Красіков 19 лютого 2024 18:50

TikTok випустив нативний застосунок для Vision Pro

Богдан Камінський 15 лютого 2024 18:42