Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

OpenAI став партнером Stack Overflow у розвитку генеративних моделей ШІ

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
6 травня 2024 3 хвилин читання

OpenAI співпрацює з Stack Overflow, форумом запитань і відповідей для розробників програмного забезпечення, щоб покращити продуктивність генеративних моделей ШІ для завдань, пов’язаних із програмуванням.

Про це повідомляє TechCrunch.

Користувачі Stack Overflow отримають доступ до інформації для розробки нових генеративних інтеграцій ШІ, а OpenAI, разом з моделями платформи чат-ботів ChatGPT, — нові покращені відповіді на запитання, пов’язані з програмуванням.

Перший набір інтеграцій запрацює до кінця червня 2024 року.

Stack Overflow почав експериментувати з генеративними функціями штучного інтелекту у квітні 2023 року, обіцяючи створити моделі, які «винагороджуватимуть» користувачів, які додають інформацію в платформу. У липні 2023 року компанія запустила інструмент лексичного пошуку, який дозволяє користувачам ставити запити та отримувати відповіді на основі бази даних Stack Overflow із понад 58 млн запитань і відповідей, а також інструменти для компаній, щоб точно налаштувати пошук у власній документації та базах знань.

В спільноті розробників Stack Overflow знайшлись голоси проти змін. Противників турбує достовірність інформації від ШІ, перевантаження інформацією та конфіденційність даних учасників платформи.

Проведений GitClear аналіз понад 150 млн рядків коду, використаних для репозиторіїв проєктів протягом останніх кількох років, виявив, що генеративні інструменти розробника штучного інтелекту призводять до того, що в бази коду потрапляє більше коду з помилками. 

Але, незважаючи на очевидні недоліки, розробники використовують генеративні інструменти ШІ принаймні для деяких завдань кодування. В опитуванні Stack Overflow у червні 2023 року 44% розробників сказали, що вони використовують інструменти штучного інтелекту в процесі розробки зараз, тоді як 26% ​​планують використовувати незабаром.

Повідомляється, що трафік на платформу значно впав після випуску нових потужних генеративних моделей штучного інтелекту минулого року — моделей, які в багатьох випадках навчалися на даних із Stack Overflow.

Фінансові умови угоди з OpenAI не розголошуються, однак це сталося після того, як Stack Overflow співпрацювала з Google, щоб збагатити моделі Google Gemini даними Stack Overflow і співпрацювати з Google, щоб додати більше функцій на базі ШІ на свою платформу. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ОpenAI придбав Rockset, щоб покращити інфраструктуру для своїх корпоративних продуктів

Вікторія Рудзінська 2 години тому

Скільки коштує робота з ChatGPT — усе про тарифні плани OpenAI

Кіра Іванова 17 червня 2024 13:47

AI несеться: боротьба з аудіодипфейками, багато оновлень від OpenAI та Anthropic

Владислав Миронович 14 червня 2024 18:30

Ілон Маск хоче створити власний смартфон Grok

Владислав Паливода 12 червня 2024 13:56

Ілон Маск передумав судитися з OpenAI

Владислав Паливода 12 червня 2024 13:34