Соціальна мережа Threads: перші реакції
Нова соціальна мережа Threads від Meta хоч і набрала за перший день роботи 10 млн користувачів, поки що не популярна серед українців. Цей сервіс, як і інші продукти Meta, має доволі жорсткі стандарти спільноти (за «русню» там банять так само, як у Instagram та Facebook), а видалити акаунт у Threads можна разом з акаунтом Instagram. Ми вирішили дізнатися, що думають про нову соцмережу представники української ІТ-спільноти.
Сергій Гуриєв, засновник ГО «Соціальні інноватори», розповів нам свої враження від Threads:
Щодо модерації, то цікаво буде подивитися, як це все працюватиме, коли (або якщо) вони прикрутять обіцяну раніше інтеграцію за протоколом ActivityPub. Ну от як будуть банити републікацію дописів з Mastodon-мереж — блокувати допис або обліковий запис, або весь сервер у разі масового порушення фейсбучних правил?»
Айтівець та фотограф Максим Кудимець так описує свій досвід роботи із Threads:
«Таймлайн моїх нетривалих відносин із Threads:
- зареєструвався;
- зібрав перший ланцюжок «Ющенко»;
- запостив фотку нічних обстрілів Львова;
- написав, що русня не люди;
- отримав бан».
Кіра Іванова, керівниця новинної редакції The Page та SPEKA, вже зареєструвалася у Threads та ділиться своїми враженнями:
«Я завжди реєструюсь в усіх соцмережах — просто щоб зайняти нікнейм та про запас. Звісно, Threads теж завантажила одразу, щоб спробувати, що воно таке та як Марк Цукерберг творчо підгледів Twitter. Перші враження:
- UIX незручний. Кнопка «Поділитись» — це літачок Телеграма, не одразу зрозуміла, що то Share. Друкуючи відповідь на коментар з картинкою, я не бачила, що саме друкую, бо неможливо прокрутити вниз.
- Здається, застосунок трохи сирий, бо часто крашиться. Разів десять не могла додати одне фото, хоча інші нормально ставали.
-
Я зробила дурню та схвалила підписки на всіх своїх фоловерів з Інстаграм, тому зранку отримала вал сповіщень про те, що вони теж на мене підписуються. Буде час, треба когось виключити зі списку. Проте у стрічці бачу не тільки фоловерів, але й купу невідомого народу. Цікаво потім з’ясувати алгоритми наповнення стрічки.
-
Поки Threads значно добріший за Twitter. Головне, там немає росіян.
-
Мене не лякає неможливість видалити профіль, не видаляючи Instagram. Хай собі лежить, забиває сервери».
Альона Гусєва, спеціалістка та консультантка із побудови персональних брендів та міжнародного PR і комунікацій, описала власний досвід перебування у цій соцмережі:
«Усе, що вам варто знати про Threads, що це новий аналог Twitter від Meta з 10М юзерів:
- на 17 хвилині перебування там я зробила пост, що час робити курс;
- пост залетів, люди почали писати у коментарях, що курс треба;
- зламала систему і маю нових підписників в Instagram із Threads, а не навпаки;
- зробила банку для зборів на ЗСУ за лекцію, як там просуватися».
Денис Довгополий, CEO Unicorn Nest, порівняв Threads з іншим сервісом, що хоче конкурувати із Twitter:
Блогер та інтернет-діяч Артур Оруджалієв написав таке:
Засновник Petcube Ярослав Ажнюк
Бренд-стратегиня, засновниця UA business Global та експертка у «Дія.Бізнес» Катерина Дорошевська розглядає новий майданчик як місце для роботи:
Деякі компанії вже запустили маркетингові активності у Threads. Так, видавництво «Клуб сімейного дозвілля» розігрує там книжки:
І, звісно, не минулося без жартів. Тож публікуємо невелику добірку мемів про Threads.