Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ-агент Autify автоматизує тестування програмного забезпечення, звільняючи час розробників

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
17 червня 2024 2 хвилин читання

Стартап Autify, що розробляє програмне забезпечення, оголосив про закриття раунду фінансування серії B на $13 млн.

Про це повідомляє TechСrunch.

Ці кошти спрямують на подальший розвиток Zenes, автономного агента штучного інтелекту для забезпечення якості ПЗ. Zenes допомагає інженерам-програмістам швидше виконувати код, оптимізувати робочі процеси та підвищувати продуктивність.

Раунд фінансування очолювали Global Capital Partners та LG Technology Ventures, також у ньому взяли участь наявні інвестори, як-от World Innovation Lab (WiL), Salesforce Ventures, Archetype Venture та Uncorrelated Ventures. Це фінансування доводить загальну суму інвестицій у компанію до $30 млн, серед яких $24 млн власного капіталу та $6 млн боргового фінансування.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Autify була заснована у 2016 році колишніми інженерами-програмістами Рьо Чікадзавою та Семом Ямашітою. Вони створили платформу Autify NoCode, яка допомагає розробникам та командам з контролю якості підвищувати ефективність та покращувати процес проєктування ПЗ. Тепер стартап розгортає Zenes, агента ШІ.

Zenes автоматично генерує тестові випадки, аналізуючи документи про вимоги до продукту, пише автоматизовані тестові коди та підтримує їхню актуальність. За даними компанії, цей агент скорочує час створення тестових випадків на 55%, що значно відрізняє його від інших рішень на ринку.

Рьо Чікадзава
генеральний директор Autify

«Ми вважаємо, що ШІ не замінить людей, а підвищить їхні здібності, роблячи процес розроблення програмного забезпечення більш креативним»

Стартап планує використати новий капітал для впровадження більшої кількості можливостей ШІ для підтримання якості програмного забезпечення клієнтів. Крім того, Autify співпрацює з LG CNS, підрозділом ІТ-послуг LG Corp, щоб вийти на корейський ринок, а також на свої основні ринки — США та Японію.

Наразі Autify пропонує свої послуги у 16 країнах, порівняно з двома країнами у 2021 році. Серед клієнтів компанії — DeNA, NEC, NTT Smart Communication, Yahoo та ZoZo. Кількість працівників компанії зросла з 30 у 2021 році до 100.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

LG представила ШІ-рішення для цифрових дисплеїв

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 12:38