Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Redfall: нова гра майже провалилась, зважаючи на відгуки користувачів

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
4 травня 2023 3 хвилин читання

У продажі з'явився новий шутер Redfall від Arkane Studios та Bethesda Softworks. Також тепер доступні перші огляди та оцінки профільних ЗМІ. Загалом гравці та журналісти грою не дуже задоволені. На Metacritic у Redfall 62 бали у версії для Xbox Series X та 58 балів у версії для PC, рейтинг на Steam становить 5/10, а у Google 25% позитивних відгуків. Поки що оглядів мало, і середня оцінка коригується.

Відгуки суперечливі, хоча дедалі більше з’являється негативних. Найбільше геймери обурені ціною: 1200 грн, або $70. На їхню думку, ціна не відповідає якості.

Гру називають типовим шутером у стилі DEATHLOOP та порівнюють із геймплеєм. Тут ви так само маєте обрати одного з чотирьох персонажів з різними здібностями.  Користувачі жаліються на відсутність редактора персонажів, адже особливо у кооперативному режимі це виглядає, скажімо, не дуже. У Redfall зброю гравці “лутають” самі, і деякі невдоволені нереалістичністю її застосування.

Щодо кооперативного режиму: є і схвальні відгуки, але більшість називають його кривим і занадто простим для спільного проходження.

Графіка гри — середня. Для високобюджетної гри класу AAA у 2023 році могло б бути краще. Студія Arkane має інші ігри, випущені раніше, які виглядають значно краще, наприклад, Prey і Dishonored 2. Гра розвивається у відкритому світі, який деякі гравці називають порожнім. Можна зайти в один будинок, вбити одного вампіра і зібрати лише пару речей. До того ж місії лінійні та однотипні. Хоча інші гравці пишуть, що у Redfall багато сюжетних деталей.

Штучний інтелект усі називають примітивним і дурним. NPC можуть стояти та стріляти у стіну, коли ви стоїте позаду них, або наближатись до вас і просто стояти — ніби логіка гри зламалась.

Багато хто назвав Redfall першою грою від Arkane, яка їм не сподобалась. Більшість із них зажадали повернути гроші. Можливо, це пов’язано з тим, що це перший проєкт Arkane на ігровому движку Unreal Engine 4 — раніше вони робили ігри на Void Engine та CryEngine. Але факт — гра недостатньо оригінальна і у ній забагато недоліків для такої ціни.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Не варто чекати Steam Deck 2 в найближчі два роки — інженер Valve

Артем Житкевич 23 години тому

Підписка GTA+ тепер включає безплатні ігри, починаючи з трьох ремастерів Grand Theft Auto

Богдан Камінський 22 вересня 2023 13:50

Що SPEKA думає про нову гру Mortal Kombat 1

Богдан Камінський 21 вересня 2023 10:00

росіяни та білоруси занижують рейтинг Mortal Kombat 1 через недоступність мультиплеєра

Богдан Камінський 18 вересня 2023 20:23

Marvel's Spider-Man 2, FFVII Rebirth та RE 4: що Sony показала на PlayStation State of Play

Богдан Камінський 15 вересня 2023 15:40