Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вже цього місяця може вийти нова частина Counter-Strike: що відомо?

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
7 березня 2023 3 хвилин читання

У березні Valve може представити гру Counter-Strike 2. Згідно з даними інсайдерів, гру запустять у бета-версії, а повноцінно вона вийде нібито 1 квітня.

Як повідомляє журналіст і організатор кіберспортивних турнірів Річард Льюїс, усе почалося з того, що NVIDIA оновила свої драйвери. Користувачі знайшли у файлах підтримку застосунків csgos2.exe і cs2.exe. Передбачається, що під ними ховається порт популярного шутера Counter-Strike: Global Offensive на Source 2.

За даними Льюїса, версія CS:GO на Source 2 вже «майже готова» та отримає робочу назву Counter-Strike 2. Наразі невідомо, чи буде це самостійна окрема гра, чи режим оновлення старої версії гри CS:GO, проте запуск варто очікувати до 1 квітня. 

Джерела журналіста кажуть, що шутер уже проходить обмежене тестування в штаб-квартирі Valve у Сіетлі та «майже готовий до запуску».

Чому розробка Counter-Strike 2 затягнулася та на що очікувати?

Розроблення CS:GO триває вже кілька років. Якщо вірити джерелам журналіста, вихід гри затягнувся через низку показників: зайнятість співробітників грою Half-Life: Alyx, пандемія COVID-19, зміни у керівництві Valve.

Гра, звісно, працюватиме на рушії Source 2. Крім того, сервери гри працюватимуть з тикрейтом 128, про що просять шанувальники вже багато років. Льюїс також зазначив, що CS:GO на Source 2 задумана, щоб відчуватися як CS:GO і мати сумісність з усіма матеріалами з «Майстерні Steam».

У грі також покращать систему добору гравців, яка зробить непотрібним використання сторонніх сервісів. 

Як наголошує Льюїс, наразі незрозуміло, яке майбутнє чекає на «кіберспортивний CS:GO».

«Лише Valve може відповісти на питання, чи стане CS:GO 2 прямою заміною CS:GO, чи вона існуватиме паралельно зі старою грою. Це може бути схоже на перехід Dota 2 на Source 2, коли нова версія отримала назву Dota 2 Reborn і існувала паралельно з оригінальною грою до „злиття“, в результаті якого покращена версія стала основною», — написав журналіст.

Наразі Velve відмовилися прокоментувати інформацію.

Раніше SPEKA повідомляла, що ігрова платформа Steam поставила два нові рекорди. Майже 33 млн людей увійшли на платформу Valve та 10 млн користувачів одночасно грали онлайн.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Community Watch з Counter-Strike у київському офісі NAVI: як це було

Владислав Миронович 20 червня 2024 15:00

МОК пропонує створити олімпіаду з кіберспорту

Олеся Дерзська 14 червня 2024 18:08

Logitech випустив ігрову мишку G Pro X Superlight 2 для Windows

Олеся Дерзська 31 травня 2024 21:36

Як Саудівська Аравія заробляє на боксі

Олеся Дерзська 18 травня 2024 21:56

Asus анонсував нову консоль ROG Ally X

Олеся Дерзська 10 травня 2024 14:43