Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Prozorro відновлює роботу програми Bug Bounty з пошуку вразливостей

Юлія Мирська
Юлія Мирська
16 серпня 2023 2 хвилин читання

16 серпня Prozorro, вперше від початку повномасштабного вторгнення, запустить програму Bug Bounty, повідомляється на офіційному сайті Prozorro. 

Програма шукає багхантерів, фахівців з кібербезпеки, що відомі як етичні хакери, для виявлення вразливостей в електронній системі публічних закупівель.

Вона надасть фахівцям можливість покращити захист даних та збільшити стійкість системи Prozorro перед кібератаками, а також отримати фінансову винагороду. Крім того вони зможуть потрапити у рейтингу багівхантерів, де оцінюється якість та кількість знайдених вразливостей.

Голова ДП Prozorro Микола Ткаченко зазначив, що державні IT-системи і реєстри є основними об'єктами для кібератак, а за допомогою Bug Bounty українські експерти з кібербезпеки можуть виявляти і виправляти вразливості, перш ніж це зроблять російські хакери. 

Bug Bounty діятиме на постійній основі і буде реалізована державним підприємством Prozorro та електронними майданчиками E-Tender, SmartTender і Zakupki.Prom. 

Процес пошуку вразливостей у системі буде проводитися в тестовому середовищі, яке відображає центральну базу даних, портал, різноманітні компоненти Prozorro, а також електронні майданчики.

Протягом усього часу існування програми Prozorro Bug Bounty кібербезпекові експерти виявили більш ніж 100 вразливостей, які вчасно усунули. Це сприяло підвищенню надійності та захищеності системи Prozorro.

Prozorro відновлює роботу програми Bug Bounty з пошуку вразливостей Prozorro відновлює роботу програми Bug Bounty з пошуку вразливостей
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гроші за «лайки»: кіберполіція попередила про нову шахрайську схему

Богдан Камінський 3 години тому

Менеджери паролів на Android можуть розкривати облікові дані користувача

Кіра Іванова 7 грудня 2023 15:49

Apple та Google дозволяють урядам стежити за користувачами смартфонів за допомогою push-повідомлень

Кіра Іванова 7 грудня 2023 13:32

Microsoft Security Copilot підвищує ефективність роботи користувачів на 60% — опитування

Богдан Камінський 4 грудня 2023 15:43

Apple випустила оновлення безпеки для iOS, iPadOS і macOS, які виправляють експлойт нульового дня

Богдан Камінський 1 грудня 2023 19:35