Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Почався новий сезон візійного акселератора «Відважна 2. Масштабування та диджиталізація»

Олена Черкасець
Олена Черкасець
27 березня 2024 3 хвилин читання

У Києві відбулася презентація нового сезону візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та диджиталізація» 26 березня. 

Його мета — допомогти українкам започаткувати або розвинути наявний бізнес. Новий сезон акселератора «Відважна» є логічним продовженням першої ітерації проєкту та спрямований на диджиталізацію й масштабування власної справи.

Розвиток українського підприємництва — один із пріоритетів Мінцифри. Саме тому ми запустили проєкт «Дія.Бізнес» і впроваджуємо сервіси у «Дії», які пришвидшують та спрощують запуск і масштабування власної справи. Також продовжуємо реалізовувати програми та ініціативи, які допомагають підприємцям розвивати бізнеси. Одна з них — візійний акселератор «Відважна», який об’єднав у спільноту 5 тис. підприємиць. У першому сезоні переможиці проєкту залучили 1,3 млн грн на розвиток власної справи.
Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України
40 учасниць залучать по 100 тис. грн, щоб впровадити свої бізнес-ідеї 40 учасниць залучать по 100 тис. грн, щоб впровадити свої бізнес-ідеї

«Відважна» пропонує майбутнім та активним підприємицям протягом чотирьох місяців вивчати фінансове планування та управління, маркетинг і продажі, інструменти диджиталізації бізнесу, оподаткування, бухгалтерський облік, інструменти для виходу на зовнішні ринки.

За результатами навчання 40 учасниць залучать по 100 тис. грн, щоб впровадити свої бізнес-ідеї.

На фінальному заході Grand Pitch Day 12 фіналісток змагатимуться за головне заохочення проєкту в категоріях «Дебютантка», «Візіонерка», «Безбар’єрний бізнес-проєкт». 

Три бізнес-проєкти з найвищими балами від журі залучать додатково по 400 тис. грн на розвиток власної справи.

Які форми навчання поєднуватиме акселератор

  • Онлайн-навчання, де учасниці проходитимуть загальну освітню програму, яка базуватиметься на принципах практичності, інтерактивності та провідних підходах у бізнес-освіті на чолі з провідними спікерами. Онлайн-модулі проводитимуть представники Visa, USAID, monobank, Checkbox, Shop-Express, Укрпошта та інші.
  • Офлайн та віртуальний буткемпи на базі 10 центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес», де учасниці пройдуть поглиблене навчання з бізнесу та отримають менторський супровід. Перевага участі в буткемпах надаватиметься безбар’єрним бізнес-проєктам та тим, хто готовий імплементувати ці принципи в діяльність підприємства.
У фіналі Grand Pitch Day змагатимуться 12 учасниць за головний приз У фіналі Grand Pitch Day змагатимуться 12 учасниць за головний приз

Дізнатися більше про проєкт та подати заявку на участь можна на лендингу програми за посиланням: https://www.vidvazhna.com.ua/#about . Дедлайн подання — 28 квітня 2024 року (23:59).

Проєкт триватиме з квітня до вересня 2024 року.

У 2023 році «Відважна» об’єднала понад 5 тис. українських жінок, які проходили онлайн- та офлайн-навчання на базі 10 центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес». 

За результатами реалізації програми 6 українок залучили 1,3 млн грн на створення та розвиток власної справи.

Заявку на участь можна подати до 28 квітня 2024 року  Заявку на участь можна подати до 28 квітня 2024 року 
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Шлях Польщі до європейських грантів: лайфхаки та рекомендації для України

Світлана Бовшовська 27 травня 2024 14:30

Канбан: ефективний інструмент для оптимізації бізнес-процесів

Vitaliy Gordeev 20 травня 2024 16:30

Як працювати зі складом у CRM SalesDrive

Vitaliy Gordeev 1 травня 2024 11:00

Гендерний розрив в оплаті праці на IT-ринку та його наслідки

Сергій Коноплицький 26 квітня 2024 12:24

Власний сайт, просування у соцмережах та якісне обслуговування: як залучити нових клієнтів для малого бізнесу

Даніелла Шихабутдінова 16 квітня 2024 14:15