NFT — це цифровий актив, що може бути у формі зображень, музики, відео чи навіть внутрішньоігрових речей. NFT існують з 2014 року, але набули популярності 2021-го як спосіб купівлі та продажу цифрових творів мистецтва. Розповідаємо, як створити NFT та як на них заробляти.
Згідно зі статистичними дослідженнями, у 2022 році світовий ринок технологій метавсесвіту становив $68,49 млрд, а до 2030 року вже має набути $1,3 трлн. Метавсесвіт є одним із найбільш обговорюваних термінів у сфері технологій, а його популярність не можна не помітити. Компанія Gartner, що займається технологічними дослідженнями та консалтингом, прогнозує, що до 2026 року 25 % людей проводитимуть там щонайменше годину кожного дня.
Колишній президент США Дональд Трамп заробив від $100 тис. до $1 млн на продажу NFT. Раніше він випустив токени зі своїм зображенням у різних образах.
«Укрпошта» повідомила про намір випустити в Україні NFT-марки. Це стало можливим завдяки законопроєкту про NFT-марку, який 10 квітня прийняли нардепи.
Відома кав'ярня Starbucks офіційно запустила свою першу платну колекцію NFT. Кожне з 2000 цифрових зображень коштує $100.
Відомий американський журнал Playboy планує відкрити свій метавсесвіт. Потрапити до MetaMansion можна буде вже цього року.
Команда UACatsDivision, UNITED24, WhiteBIT та криптомедіа INCRYPTED оголосили про створення першої національної NFT-колекції із зображенням котів-героїв ЗСУ.
Лос-Анджелеський музей мистецтва (LACMA) представив колекцію з 22 NFT, які передав анонімний меценат під псевдонімом Козомо де Медічі.
Національний музей сучасного мистецтва Франції проведе нову виставку, присвячену взаємозв'язку мистецтва та блокчейна.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 6 лютого.
UACatsDivision спільно з UNITED24 та крипто-медіа ресурсом Incrypted оголосили про створення першої національної NFT-колекції із зображенням котів-героїв ЗСУ.
Англійська Прем'єр-ліга оголосила про чотирирічне партнерство з NFT-платформою Sorare, що спеціалізується на іграх у жанрі фентезі-спорт.
Цей випадок є одним із незвичних в історії маркетплейсу. Проте користувачів заспокоюють, що такий кейс не пов'язаний зі зламом платформи і арт-токени залишаються у безпеці.
Експрезидент США Дональд Трамп презентував цифрові колекційні картки NFT, на яких він зображений у різних амплуа.
Інвестори подали до суду на творця популярної колекції NFT Bored Ape Yacht Club. Позивачі стверджують, що компанія таємно платила знаменитостям за просування NFT, тим самим штучно збільшуючи ціни на цифрові активи.