Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Навіщо росіяни зламали аккаунти "Української правди", "Апострофу" та LIGA.net

Юлія Мирська
Юлія Мирська
19 лютого 2024 2 хвилин читання

Російські хакери зламали сторінки українських ЗМІ та розмістили там фейк про нібито «розгром росіянами “елітних підрозділів” Сил оборони України в Авдіївці», оскільки це складова їхньої кампанії з дискредитації ЗСУ та головнокомандувача Олександра Сирського. Так вважають у Центрі протидії дезінформації (ЦПД).

За словами ЦПД, росіяни ведуть кампанію про те, що головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський нібито є «російською людиною», а також посилюють наративи, що «елітні частини» Сил оборони «кинули на смерть в Авдіївку».

“Насправді ж 3 ОШБр (і не тільки) змогла деблокувати окремі ділянки фронту й дати іншим силам вийти з Авдіївки. Метою операції було збереження життів, але росіяни проводять свою кампанію з метою створення ілюзії, що наше командування діє так, як і їхнє – ми знаємо, що росіяни з життями своїх солдат не рахуються. Україна ж цінує життя військових і діє за іншими принципами”
Центр протидії дезінформації

Нагадаємо, 18 лютого російські хакери зламали офіційний акаунт видання «Українська правда» у соціальній мережі X, після чого на сторінці почали з'являтися фейки про нібито розгром елітних підрозділів ЗСУ в Авдіївці. 

Пізніше видання LIGA.net та « Апостроф» також повідомили про злам своїх сайтів та публікацію фейкової інформації.

«18 лютого о 14:30 на сайті LIGA.net з'явилася фейкова новина про нібито »розгром« російськими окупантами елітних підрозділів ЗСУ в Авдіївці. Редакція LIGA.net не причетна до публікації російської дезінформації, сайт був зламаний невідомими»
LIGA.net 
Навіщо росіяни зламали аккаунти "Української правди" та LIGA.net Навіщо росіяни зламали аккаунти "Української правди" та LIGA.net
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Хакери кремля викрали паролі та секретні матеріали США, скориставшись доступом до Microsoft

Владислав Паливода 12 квітня 2024 09:38

Російські тролі підривають американську допомогу Україні

Владислав Паливода 9 квітня 2024 13:57

Злам інтернету: чи можливо це на фізичному та програмному рівні

Олександр Тартачний 8 квітня 2024 17:00

Атака на «Київстар»: СБУ ідентифікувала хакерів російського гру

Олена Черкасець 4 квітня 2024 10:45

YouTube заблокував на території України канал пропагандистки Панченко

Олена Черкасець 4 квітня 2024 08:37