Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як вирішити найпоширеніші проблеми з Google Pixel 8 та 8 Pro

Артем Житкевич
Артем Житкевич
10 листопада 2023 3 хвилин читання

4 жовтня 2023 року Google представила смартфони Pixel 8 та Pixel 8 Pro. Через місяць після виходу смартфону DigitalTrends зібрала найпоширеніші проблеми на які скаржаться користувачі та представила способи їх вирішення.

Відсутність реакції на дотики Google Pixel 8 та 8 Pro

Однією з найпоширеніших проблем є затримки в роботі смартфону та відсутність реакції на дотики. Користувачі повідомляють, що у деяких випадках екран може не реагувати на команди, що створює дискомфорт при використанні пристрою.

Рекомендується перевірити наявність оновлень програмного забезпечення та, в разі необхідності, встановити їх для виправлення цієї проблеми.

Якщо ж ваш сенсорний екран зовсім не реагує і ви не можете користуватися телефоном, то вам доведеться звернутися в сервісний центр Google.

Нестабільна робота камери Google Pixel 8 та 8 Pro

Ще однією проблемою, яка виникає у деяких користувачів, є нестабільна робота застосунку камери. Вони скаржаться на збої під час відкриття камери та зелені лінії на передній і задній панелях камери.

Рекомендується перезавантажити смартфон, якщо перезавантаження не допомагає, то доведеться скинути до заводських налаштувань. Майте на увазі, що в результаті цього ви втратите всі збережені дані, тому обов’язково зробіть резервну копію власних даних.

Проблеми із зарядкою та тривалістю роботи батареї Google Pixel 8 та 8 Pro

Помічено також проблеми із зарядкою та тривалістю роботи батареї. Деякі користувачі повідомляють про повільне заряджання або швидке розряджання пристрою.

У цьому випадку рекомендується перевірити стан з'єднання зарядного пристрою та використовуваного кабелю, а також вимкнути фонові застосунки, увімкнути режим енергозбереження та зменшити яскравість Pixel 8 та 8 Pro.

Поганий стільниковий зв'язок на Google Pixel 8 та 8 Pro

Також користувачі скаржать на поганий стільниковий зв'язок на Google Pixel 8 та 8 Pro. Деякі користувачі помітили, що з’єднання зі стільниковою мережею припинилося, коли телефон підключився до Wi-Fi.

Експерти рекомендують спробувати змінити оператора або змінити SIM-картку на eSIM.

Якщо після цього стільниковий зв'язок вашого смартфона не покращився, то рекомендується чекати оновлень від Google або звернутися до сервісного центру.

Загалом оновлення програмного забезпечення та звернення до сервісного центру вказуються як одні з загальних порад для власників Google Pixel 8 та 8 Pro, які зіткнулися з труднощами. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Після грудневого оновлення продуктивність Google Pixel 8 збільшилась

Артем Житкевич 8 грудня 2023 00:20

Google ускладнила встановлення бенчмарків на Pixel 8 і 8 Pro

Артем Житкевич 16 жовтня 2023 18:17

Google Pixel 8 змінюватиме вираз обличчя на фото за допомогою штучного інтелекту

Олександр Тартачний 16 жовтня 2023 16:19

Google Pixel 8 Pro успішно пройшов тест на міцність — відео

Артем Житкевич 14 жовтня 2023 07:00

Ремонтопридатність Google Pixel 8 оцінили на 7 балів

Артем Житкевич 5 жовтня 2023 21:55