Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Найбільший у світі виробник чипів TSMC побудує завод у Німеччині

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
23 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія TSMC веде переговори про будівництво першого європейського заводу з виготовлення мікросхем у Німеччині. Найбільший у світі виробник чипів прагне задовільнити попит автомобільної промисловості регіону.

Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. веде розширені переговори з ключовими постачальниками щодо створення першого потенційного європейського заводу в німецькому Дрездені. Цей крок дозволить найбільшому у світі виробнику мікросхем отримати вигоду від бурхливого попиту з боку автомобільної промисловості регіону, повідомляє Nikkei Asia.

Тайванська компанія відправить групу керівників до Німеччини на початку наступного року, щоб обговорити рівень державної підтримки майбутнього заводу.

Минулого року клієнти попросили TSMC розглянути питання про будівництво заводу в Європі, але призупинили початковий розгляд після вторгнення в Україну. Проте зростаючий попит європейських виробників автомобілів на мікросхеми місцевого виробництва спонукав TSMC переглянути цю ідею.

Рішення про будівництво заводу стане серйозним поштовхом для Європейського Союзу, який намагається скоротити свою залежність від імпорту напівпровідників — життєво важливих компонентів у всьому, від смартфонів до автомобілів — з Азії. На початку цього року Брюссель схвалив 43 мільярди євро субсидій, щоб залучити виробників мікросхем до Європи.

Нагадаємо, що експансія TSMC за кордон відбувається у той час, коли глобальні виробники мікросхем, такі як Intel і Samsung, намагаються збільшити потужності. Три найбільші виробники мікросхем у світі мають намір інвестувати щонайменше 380 мільярдів доларів протягом наступного десятиліття у будівництво нових заводів на Тайвані, Південній Кореї, США, Японії, Німеччині, Ірландії та Ізраїлі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Німеччина купить 66 колісних БТР для України

Максим Красіков 21 годину тому

Пентагон замовив «старлінки» Маску, військова допомога від Німеччини та як купити пиво долонею через Amazon One. Ранкова Speka

Кіра Іванова 2 червня 2023 07:00

Яку військову допомогу отримає Україна від Німеччини

Ганна Гілова 1 червня 2023 12:48

Arm створила нову технологію чіпів для мобільних пристроїв MediaTek

Ольга Горбенко 29 травня 2023 14:43

Зброя контрнаступу: як системи ППО IRIS-T SLM допоможуть ЗСУ

Юлія Даниленко 29 травня 2023 08:43