Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Найбільший у світі виробник чипів TSMC побудує завод у Німеччині

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
23 грудня 2022 2 хвилин читання

Компанія TSMC веде переговори про будівництво першого європейського заводу з виготовлення мікросхем у Німеччині. Найбільший у світі виробник чипів прагне задовільнити попит автомобільної промисловості регіону.

Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. веде розширені переговори з ключовими постачальниками щодо створення першого потенційного європейського заводу в німецькому Дрездені. Цей крок дозволить найбільшому у світі виробнику мікросхем отримати вигоду від бурхливого попиту з боку автомобільної промисловості регіону, повідомляє Nikkei Asia.

Тайванська компанія відправить групу керівників до Німеччини на початку наступного року, щоб обговорити рівень державної підтримки майбутнього заводу.

Минулого року клієнти попросили TSMC розглянути питання про будівництво заводу в Європі, але призупинили початковий розгляд після вторгнення в Україну. Проте зростаючий попит європейських виробників автомобілів на мікросхеми місцевого виробництва спонукав TSMC переглянути цю ідею.

Рішення про будівництво заводу стане серйозним поштовхом для Європейського Союзу, який намагається скоротити свою залежність від імпорту напівпровідників — життєво важливих компонентів у всьому, від смартфонів до автомобілів — з Азії. На початку цього року Брюссель схвалив 43 мільярди євро субсидій, щоб залучити виробників мікросхем до Європи.

Нагадаємо, що експансія TSMC за кордон відбувається у той час, коли глобальні виробники мікросхем, такі як Intel і Samsung, намагаються збільшити потужності. Три найбільші виробники мікросхем у світі мають намір інвестувати щонайменше 380 мільярдів доларів протягом наступного десятиліття у будівництво нових заводів на Тайвані, Південній Кореї, США, Японії, Німеччині, Ірландії та Ізраїлі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Німеччині судяться з Twitter через ігнорування антисемітських публікацій

Руслан Сорока 26 січня 2023 18:39

EY звільняє співробітників у Німеччині

Катерина Колонович 26 січня 2023 13:37

Німеччина передасть Україні Leopard 2 — Spiegel

Руслан Сорока 24 січня 2023 20:09

Європейські союзники закликають Німеччину дозволити передавати танки Leopard Україні

Катерина Колонович 23 січня 2023 16:30

Як українським айтівцям правильно шукати роботу в Німеччині

Христина Коновалова 12 січня 2023 17:31