Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

На Apple подали до суду через переслідування за допомогою AirTag

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 грудня 2022 2 хвилин читання

Дві жінки подали до суду на корпорацію Apple Inc. Вони стверджують, що пристрої AirTag дозволяють сталкерам легко вистежувати та тероризувати жертв.

Недорогі пристрої розміром приблизно з монету призначені для того, щоб прикріплювати їх до особистих речей, таких як рюкзаки чи ключі, аби власники могли легко знайти їх. Але прихильники конфіденційності попереджають (і поліцейські звіти підтверджують), що AirTags також можна використовувати для відстеження людей без згоди, повідомляє Bloomberg.

Колишній хлопець однієї з жінок, які подали позов, вставив AirTag у колесо її автомобіля і зміг дізнатися, куди вона переїхала. Інша жінка сказала, що її чоловік відстежував її переміщення, поклавши AirTag у рюкзак її дитини.

Згідно з позовом, в інших випадках відстеження AirTags призвело до вбивства. В одному випадку колишній хлопець використав пристрій, щоб вистежити та застрелити жінку в Акроні, штат Огайо; в іншому разі жінка в Індіанаполісі, штат Індіана, сховала AirTag у машині колишнього хлопця, пішла за ним у бар і наїхала на нього.

Apple рекламувала AirTag як «захист від сталкерів», коли випустила пристрій у квітні 2021 року. Він містив звукові сповіщення, щоб інформувати користувачів пристроїв Apple, таких як iPhone та MacBook, про наявність AirTag у радіусі дії Bluetooth (приблизно 9 метрів) протягом тривалого періоду часу.

Після постійних скарг від захисників конфіденційності компанія оновила заходи безпеки на початку цього року, скоротивши час для сповіщень та інформуючи користувачів пристроїв Apple, коли AirTag, який не був зареєстрований на них, «рухається за ними». Apple також випустила застосунок для користувачів Android, який дозволяє їм шукати AirTags навколо себе.

Тим часом Apple перенесла випуск гарнітури віртуальної реальності, операційна система якої отримала нову назву — xrOS. AR/VR-гарнітура від Apple вийде на ринок не раніше другого півріччя 2023 року.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft анонсувала лінійку ноутбуків Copilot+PC. Що це таке та чи вдасться компанії потіснити Apple

Олександр Тартачний 21 годину тому

Apple має пояснити баг із появою фото — ЗМІ

Олеся Дерзська 21 травня 2024 20:00

Apple не згодна із штрафом у 1,8 млрд євро від ЄС

Владислав Паливода 21 травня 2024 18:39

Mac Pro та Studio не отримають чип M4 до 2025 року

Олеся Дерзська 20 травня 2024 20:28

Apple видаляє WhatsApp і Threads з китайського магазину

Олеся Дерзська 17 травня 2024 19:43