Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple обмежує обмін файлами iPhone під час протестів у Китаї

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
10 листопада 2022 2 хвилин читання

Apple обмежує використання інструменту обміну файлами iPhone під час протестів у Китаї. Компанія обмежує отримання файлів у AirDrop протягом 10 хвилин.

Apple Inc. обмежила функцію бездротового обміну файлами AirDrop на iPhone у Китаї після того, як протестувальники використали цей механізм для розповсюдження зображень іншим власникам iPhone, повідомляє Bloomberg.

AirDrop дозволяє швидко обмінюватися файлами, такими як зображення, документи чи відео, між пристроями Apple. Остання версія — iOS 16.1.1, випущена в середу — обмежує вікно, у якому користувачі можуть отримувати файли від неконтактів, на 10 хвилин. Попередні версії не обмежували час. 

Після закінчення 10-хвилинного періоду система повертається в режим, коли файли можна отримувати тільки від контактів. Це означає, що люди не зможуть отримати переказ AirDrop від незнайомця, не активувавши цю функцію протягом кількох попередніх хвилин. Це ускладнює роботу тих, хто прагне поширювати вміст і охоплювати більше людей.

Зміни відбулися після того, як протестувальники у країні використовували службу для розповсюдження плакатів проти Сі Цзіньпіна та китайського уряду. 

Apple не прокоментувала, чому ця зміна була введена у Китаї, але заявила, що планує застосувати нову настройку AirDrop у всьому світі в наступному році. Ідея полягає в тому, щоб зменшити небажаний обмін файлами, заявили в компанії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 4 години тому

Китай звинуватив Starlink у порушенні правил космічного руху

Катерина Колонович 1 грудня 2022 15:01

Apple не буде видаляти Twitter з App Store

Катерина Колонович 1 грудня 2022 12:00

Ранкова SPEKA. Головні новини за добу

Юлія Даниленко 30 листопада 2022 09:23

Китай відправив трьох астронавтів до своєї космічної станції

Катерина Колонович 30 листопада 2022 08:37