Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Місія NASA Psyche стартує з новими магнітними двигунами Холла

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
23 травня 2024 2 хвилин читання

Космічний апарат Psyche від NASA використовує нові магнітні двигуни Холла для подорожі до металовмісного астероїда. Це перше застосування такої технології за межами орбіти Місяця.

Про це повідомляє The Verge.

Місія Psyche, запущена у 2022 році, має на меті дослідження металовмісного астероїда, розташованого в основному поясі астероїдів між Марсом та Юпітером. Очікується, що корабель досягне своєї місії до 2029 року. Космічний апарат оснащений двигунами Холла, типом сонячно-електричного руху, який є ефективним та потужним. Двигуни Холла працюють, використовуючи сонячну енергію для іонізації ксенону, що створює тягу для переміщення космічного апарата. Ця технологія дозволяє значно зменшити масу палива порівняно з традиційними хімічними ракетами, роблячи космічні місії більш економічними та стійкими.

Місією керує Лабораторія реактивного руху NASA, а провідним науковим закладом є Аризонський державний університет. Maxar Technologies надала двигуни та побудувала шасі космічного апарата. Очікується, що апарат Psyche досягне своєї мети приблизно за 3,5 роки, під час яких він випробує можливості двигунів Холла в глибокому космосі.

У разі успіху, місія Psyche може прокласти шлях для ширшого використання двигунів Холла в майбутніх місіях на Марс та далі, пропонуючи баланс між ефективністю, потужністю та економічністю, що може підтримати більш амбітні цілі досліджень​​.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

NASA готує програму екомоніторингу через супутник GOES-U

Олеся Дерзська 9 годин тому

NASA знову перенесла повернення Boeing Starliner на Землю

Анастасія Ковальова 23 червня 2024 14:37

22 червня українці можуть спостерігати за «полуничним Місяцем»

Вікторія Рудзінська 21 червня 2024 22:34

Телескоп Вебба побачив зірки-близнюки у давно відомому об’єкті — фото

Кіра Іванова 14 червня 2024 07:28

НАСА замовила 10 досліджень щодо повернення зразків із Марсу на Землю

Анастасія Ковальова 9 червня 2024 14:45