Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft інвестує $1,7 млрд у розвиток ШІ та хмарних сервісів в Індонезії

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
30 квітня 2024 2 хвилин читання

Microsoft інвестує $1,7 млрд у наступні чотири роки у розвиток хмарних сервісів і штучного інтелекту в Індонезії. Інвестиції включають будівництво центрів обробки даних. Про це генеральний директор компанії Сатья Наделла заявив під час візиту до Індонезії у вівторок, 30 квітня 2024, передає Reuters.

«Інвестиції принесуть новітню та найкращу інфраструктуру штучного інтелекту в Індонезію. Ми збираємося очолити цю хвилю з точки зору необхідної інфраструктури ШІ»
Сатья Наделла

Джакарта стала першою зупинкою Наделли в країнах Південно-Східної Азії. Голова Microsoft поїхав промотувати технології генеративного ШІ. Пізніше цього тижня він відправиться до Малайзії та Таїланду.

Наделла зустрівся з діючим президентом Індонезії Джоко Відодо та його урядом, щоб обговорити спільні дослідження штучного інтелекту та розвиток талантів.

Відодо запропонував Microsoft розмістити центри обробки даних на курортному острові Балі або в новій столиці Нусантара, яка все ще будується в джунглях Борнео. 

Наделла заявив, що Microsoft готов до кінця року навчити використанню ШІ 2,5 млн людей у Південно-Східній Азії, включаючи 840 тис. в Індонезії.

Сатья Наделла (справа) пообіцяв президенту Індонезії Джоко Відодо інвестувати $1,7 млрд у розвиток ШІ та хмарних сервісів в країні Сатья Наделла (справа) пообіцяв президенту Індонезії Джоко Відодо інвестувати $1,7 млрд у розвиток ШІ та хмарних сервісів в країні

Microsoft шукає нові майданчики для розвитку штучного інтелекту в усьому світі. Вже відомо про інвестиції гіганта в $2,9 млрд в хмарні сервіси та інфраструктуру ШІ в Японії та $1,5 млрд в ШІ-компанію G42, що базується в ОАЕ.

Два тижні тому генеральний директор Apple Тім Кук також зустрівся з Відодо та пообіцяв розглянути можливість будівництва підприємства в Індонезії.

Корпорація Майкрософт перевершила прогнози Уолл-стріт щодо доходу та прибутку в третьому кварталі завдяки впровадженню штучного інтелекту в хмарні сервіси.

У жовтні 2024 Джоко Відодо, який допрацьовує свою другу президентську каденцію, передасть владу новообраному у лютому Прабово Субианто.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестує 6,69 млрд євро у нові центри оброблення даних в Арагоні, Іспанія

Вікторія Рудзінська 13 годин тому

Clearview AI: незвичайне врегулювання позову через розподіл частки в компанії

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 17:49

Picsart об'єднався з Getty Images для запуску безпечного генератора зображень ШІ

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 16:05

Microsoft відтермінував запуск Recall AI через проблеми з безпекою

Кіра Іванова 14 червня 2024 11:57

Spotify cтворює власне креативне агентство Creative Lab

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 07:28