Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Лол привіт чуваки»: Байден запустив передвиборчу кампанію в TikTok попри проблеми з безпекою даних

Богдан Камінський
Богдан Камінський
13 лютого 2024 2 хвилин читання

Кампанія президента США Джо Байдена приєдналася до TikTok попри те, що застосунок заборонений на більшості урядових пристроїв у країні з міркувань безпеки.

Про це пише BBC.

Штаб президента запустив акаунт з ім'ям користувача @bidenhq напередодні Супербоулу-2024 у неділю, 11 лютого. У першому відео з підписом «lol hey guys» помічники розпитували Байдена про його вподобання щодо головного матчу.

Як повідомили помічники Байдена, президент не буде вести сам акаунт у TikTok. Замість нього це робитиме передвиборча команда.

США заборонили TikTok на урядових пристроях у 2022 році

У 2022 році Байден підписав закон, який блокує використання TikTok на більшості пристроїв федерального уряду. Кілька штатів затвердили аналогічні правила.

Законодавці з обох сторін неодноразово закликали заборонити застосунок, що належить китайській компанії ByteDance. Вони побоюються, що уряд КНР може отримати доступ до даних користувачів.

Попри це сервіс залишається популярним серед американської молоді. Ймовірно, саме цю демографічну групу розраховує охопити кампанія Байдена перед виборами в листопаді цього року.

Демократи бояться використовувати TikTok у передвиборчих перегонах

Багато демократів не наважуються використовувати TikTok для зв'язку з виборцями з огляду на проблеми з безпекою даних. Так вважає стратег Демократичної партії США Майкл Старр Гопкінс, який працював над кампаніями Барака Обами та Гілларі Клінтон.

Однак за його словами, кандидати мають визнати, що на цій платформі вони можуть достукатися до людей усіх демографічних груп.

«Ви повинні зустрічатися з виборцями там, де вони знаходяться. [...] Ми не можемо дозволити собі бути в невигідному становищі, якщо республіканці використовують її [TikTok]»

Майкл Старр Гопкінс

Раніше SPEKA писала, що Монтана першим у США заборонив TikTok для громадян.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok поступово перетворюється на туристичний застосунок

Вікторія Рудзінська 3 години тому

TikTok запустив центр новинної грамотності напередодні виборів у Великій Британії

Вікторія Рудзінська 18 годин тому

У США заборонили «Аантивірус Касперського» через зв’язки з росією

Владислав Паливода 21 червня 2024 08:03

Data Security: як імплементувати LLM безпечно

Олег Богуславський 20 червня 2024 19:15

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 20 червня 2024 12:49