Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Сенат США схвалив законопроєкт про заборону TikTok на державних пристроях

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
15 грудня 2022 2 хвилин читання

Перш ніж він стане законом, за нього має проголосувати Палата представників США. Це ще один крок у боротьбі із впливом китайського уряду.

Закон про заборону TikTok на державних пристроях, щойно перетнув важливу віху. Члени Сенату США одноголосно проголосували за схвалення законопроєкту, який забороняє додаток TikTok на всіх державних телефонах та інших пристроях. Його схвалення підкреслює стурбованість влади тим, що китайська материнська компанія програми ByteDance може ділитися інформацією користувачів США з урядом Китаю. Буквально минулого місяця директор ФБР Кріс Рей попередив законодавців, що китайський уряд може використовувати TikTok для запуску «операцій впливу» або для «технічної компрометації» мільйонів пристроїв, повідомляє Engadget.

Хоча законопроект спрямований на заборону встановлення TikTok на урядових пристроях, він передбачає винятки для «правоохоронної діяльності, інтересів і діяльності національної безпеки, а також дослідників безпеки». Сенатор Хоулі назвав додаток «троянським конем для Комуністичної партії Китаю» і сказав, що йому не місце на урядових пристроях, доки він повністю не розірве зв'язки з Китаєм.

Нагадамо, що буквально кілька днів тому з'явився окремий законопроєкт, який має на меті повністю заборонити TikTok у США. На відміну від законопроекту Хоулі, він націлений на всі компанії соціальних медіа з Китаю, росії, Куби, Ірану, Північної Кореї та Венесуели. Рубіо розкритикував адміністрацію за те, що вона «поки не вжила жодної суттєвої дії, щоб захистити американських користувачів від загрози TikTok».

Окремі штати, зокрема Меріленд і Південна Дакота, вже заборонили встановлення TikTok на урядових пристроях. Що стосується законопроекту Хоулі, то Палата представників США ще має схвалити його, перш ніж він стане законом.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

В США вперше у світі зробили рентген-знимок атома

Артем Житкевич 3 години тому

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 4 години тому

У техніці, яку США планували передати Україні з Кувейту, знайшли проблеми

Єлизавета Гогілашвілі 23 години тому

Ілон Маск прибув до Китаю, Apple інтегрувала ChatGPT в клавіатуру iPhone, США виділять Україні $300 млн військової допомоги. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 1 червня 2023 07:09

США виділять Україні $300 млн військової допомоги: деталі

Ольга Горбенко 31 травня 2023 21:13