Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Користувачі Zoom відтепер можуть робити особисті мультиплікаційні аватари

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Zoom розширив лінійку аватарів: до зображень тварин додали можливість зробити мультяшну версію себе. Незабаром також з'являться шаблони зустрічей та ланцюгові реакції.

Zoom сьогодні анонсував аватари людей для свого застосунку для відеозустрічей. Подібно до Memoji від Apple або гуманоїдних мультфільмів, які Марк Цукерберг хоче використовувати у метавсесвіті, налаштовувані віртуальні персонажі відображають ваші рухи та вираз обличчя. Ідея полягає у тому, щоб додати неформальності у менш офіційні зустрічі, без трансляції власного зображення, повідомляє Engadget.

Людські аватари. Зображення: Zoom Людські аватари. Зображення: Zoom

Людські аватари йдуть за випуском аватарів тварин Zoom, які з'явилися на початку цього року. Компанія пропонує використовувати аватари, коли ви їсте, не хочете використовувати статичне зображення профілю або відчуваєте бажання оживити буденність. Функція доступна бета-тестерам, у яких є платний обліковий запис. У Zoom додають, що під час тестування з'являться нові риси обличчя, зачіски та параметри налаштування.

Zoom також анонсував шаблони як ярлики для різних типів зустрічей. Тепер ви можете створювати власні шаблони або обирати з трьох стандартних налаштувань. Ними є  великі зустрічі (автоматичні субтитри та автоматично записаний вміст), семінари (жорсткіші налаштування контролю учасників з вимкненим показом екрана) і K-12 (увімкнено опитування та вікторини з обмеженням відволікаючих функцій).

Незабаром компанія також додасть потокові повідомлення та реакції для чатів під час зустрічі. Подібно до того, що ви бачите в Slack, Facebook Messenger або iMessage, потоки повідомлень полегшують визначення, на яке саме повідомлення хтось відповідає. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що електромобілі Tesla матимуть функцію відеоконференцзв'язку Zoom. Про цю функцію почали говорити ще у 2020 році, однак запрацюва система лише наприкінці 2022 року.

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Новий тренд у TikTok: що таке sludge content і як це впливає на зумерів

Ольга Горбенко 29 травня 2023 18:33

Reface створив до Дня Києва відеолистівку за допомогою Restyle

Кіра Іванова 26 травня 2023 12:00

Google не видалятиме облікові записи YouTube з відео

Ганна Гілова 22 травня 2023 10:08

Zoom планує додати ШІ-чатбот Claude у свої сервіси

Ольга Горбенко 18 травня 2023 07:43

Система DƐUS від IR не потребує зеленого екрана для 3D-сканування

Кіра Іванова 16 травня 2023 11:54