Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Користувачі Zoom відтепер можуть робити особисті мультиплікаційні аватари

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Zoom розширив лінійку аватарів: до зображень тварин додали можливість зробити мультяшну версію себе. Незабаром також з'являться шаблони зустрічей та ланцюгові реакції.

Zoom сьогодні анонсував аватари людей для свого застосунку для відеозустрічей. Подібно до Memoji від Apple або гуманоїдних мультфільмів, які Марк Цукерберг хоче використовувати у метавсесвіті, налаштовувані віртуальні персонажі відображають ваші рухи та вираз обличчя. Ідея полягає у тому, щоб додати неформальності у менш офіційні зустрічі, без трансляції власного зображення, повідомляє Engadget.

Людські аватари. Зображення: Zoom Людські аватари. Зображення: Zoom

Людські аватари йдуть за випуском аватарів тварин Zoom, які з'явилися на початку цього року. Компанія пропонує використовувати аватари, коли ви їсте, не хочете використовувати статичне зображення профілю або відчуваєте бажання оживити буденність. Функція доступна бета-тестерам, у яких є платний обліковий запис. У Zoom додають, що під час тестування з'являться нові риси обличчя, зачіски та параметри налаштування.

Zoom також анонсував шаблони як ярлики для різних типів зустрічей. Тепер ви можете створювати власні шаблони або обирати з трьох стандартних налаштувань. Ними є  великі зустрічі (автоматичні субтитри та автоматично записаний вміст), семінари (жорсткіші налаштування контролю учасників з вимкненим показом екрана) і K-12 (увімкнено опитування та вікторини з обмеженням відволікаючих функцій).

Незабаром компанія також додасть потокові повідомлення та реакції для чатів під час зустрічі. Подібно до того, що ви бачите в Slack, Facebook Messenger або iMessage, потоки повідомлень полегшують визначення, на яке саме повідомлення хтось відповідає. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що електромобілі Tesla матимуть функцію відеоконференцзв'язку Zoom. Про цю функцію почали говорити ще у 2020 році, однак запрацюва система лише наприкінці 2022 року.

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Zoom скорочує приблизно 150 робочих місць

Юлія Мирська 2 лютого 2024 13:54

TikTok тестує 30-хвилинні ролики, позіхаючи на територію YouTube

Богдан Камінський 27 січня 2024 07:45

SPEKA започаткувала новий подкаст «Куди котиться світ» про головне в українському IT та бізнесі — відео

Богдан Камінський 22 січня 2024 16:14

MrBeast, найбільша зірка YouTube, тестує X після запрошення Ілона Маска

Богдан Камінський 16 січня 2024 19:19

Психологи з'ясували, яке тло в Zoom підвищує компетентність в очах співрозмовників

Дмитро Мухін 13 січня 2024 19:36