Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Користувачі Zoom відтепер можуть робити особисті мультиплікаційні аватари

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Zoom розширив лінійку аватарів: до зображень тварин додали можливість зробити мультяшну версію себе. Незабаром також з'являться шаблони зустрічей та ланцюгові реакції.

Zoom сьогодні анонсував аватари людей для свого застосунку для відеозустрічей. Подібно до Memoji від Apple або гуманоїдних мультфільмів, які Марк Цукерберг хоче використовувати у метавсесвіті, налаштовувані віртуальні персонажі відображають ваші рухи та вираз обличчя. Ідея полягає у тому, щоб додати неформальності у менш офіційні зустрічі, без трансляції власного зображення, повідомляє Engadget.

Людські аватари. Зображення: Zoom Людські аватари. Зображення: Zoom

Людські аватари йдуть за випуском аватарів тварин Zoom, які з'явилися на початку цього року. Компанія пропонує використовувати аватари, коли ви їсте, не хочете використовувати статичне зображення профілю або відчуваєте бажання оживити буденність. Функція доступна бета-тестерам, у яких є платний обліковий запис. У Zoom додають, що під час тестування з'являться нові риси обличчя, зачіски та параметри налаштування.

Zoom також анонсував шаблони як ярлики для різних типів зустрічей. Тепер ви можете створювати власні шаблони або обирати з трьох стандартних налаштувань. Ними є  великі зустрічі (автоматичні субтитри та автоматично записаний вміст), семінари (жорсткіші налаштування контролю учасників з вимкненим показом екрана) і K-12 (увімкнено опитування та вікторини з обмеженням відволікаючих функцій).

Незабаром компанія також додасть потокові повідомлення та реакції для чатів під час зустрічі. Подібно до того, що ви бачите в Slack, Facebook Messenger або iMessage, потоки повідомлень полегшують визначення, на яке саме повідомлення хтось відповідає. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що електромобілі Tesla матимуть функцію відеоконференцзв'язку Zoom. Про цю функцію почали говорити ще у 2020 році, однак запрацюва система лише наприкінці 2022 року.

 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Робот Boston Dynamics показав як він робить паркур — відео

Катерина Колонович 21 січня 2023 12:14

NASA показала, що чотири місяці відбувалося на Сонці

Катерина Колонович 12 січня 2023 09:55

Нова технологія від NVIDIA зможе покращувати старі відео на YouTube

Руслан Сорока 5 січня 2023 18:54

Що таке генеративний ШІ та як генерувати відео з аватарами

Vitalii Romanchenko 4 січня 2023 16:00

Ідея, сенси, деталі: навіщо потрібні рекламні маніфести

Владислав Миронович 5 грудня 2022 17:00