Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Zoom буде власна електронна пошта та календар

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 листопада 2022 2 хвилин читання

Zoom додасть функції електронної пошти та календаря до робочого середовища. Повідомлення у пошті матимуть наскрізне шифрування, а за допомогою календаря можна буде запланувати зустрічі.

Zoom прагне зрівнятися з Microsoft 365 і Google Workspace не тільки у групових відеодзвінках та чатах. На своїй конференції Zoomtopia компанія оголосила про низку функцій, які з'являться на платформі, зокрема дві ключові: електронну пошту та календар. Користувачі зможуть підключити сторонні служби електронної пошти та календаря до Zoom. Це допоможе заощадити час: більше не потрібно буде перемикатися між програмами та, можливо, шукати потрібну вкладку у вашому браузері, повідомляє Engadget.

Користувачі планів Zoom One Pro або Zoom Standard Pro зможуть налаштувати облікові записи електронної пошти через платформу, а інші матимуть можливість використовувати власні домени. Доступними будуть 100 ГБ пам'яті. Основна перевага полягає в тому, що повідомлення, які надсилаються безпосередньо між користувачами Zoom Mail Service (тобто тими, хто використовує послуги хостингу електронної пошти Zoom), матимуть наскрізне шифрування. 

Що стосується календаря Zoom, користувачі зможуть побачити, хто з ваших контактів приєднався до зустрічі, і зможуть запланувати голосові та відеодзвінки Zoom у програмі. Власна служба календаря Zoom включатиме можливість бронювати зустрічі.

Також у 2023 році з'явиться функція під назвою Zoom Spots. Компанія описує це як віртуальний коворкінг, де колеги можуть залишатися на зв'язку протягом робочого дня за допомогою відеорозмов. Можливо, ця функція дозволить керівникам уважніше стежити за тим, що роблять їхні співробітники.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

До Херсону відправили ще 210 станцій Starlink

Катерина Колонович 16 листопада 2022 14:41

«Київстар» без світла: в яких регіонах мережа провайдера страждає найбільше

Руслан Сорока 14 листопада 2022 18:40

В електромобілях Tesla дозволять проводити відеоконференції у Zoom: коли запрацює нова функція

Ірина Маринюк 13 листопада 2022 15:23

Apple обмежує обмін файлами iPhone під час протестів у Китаї

Катерина Колонович 10 листопада 2022 14:16

Gmail допоможе відстежувати покупки у пошті

Катерина Колонович 2 листопада 2022 22:50