Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter вже працює над можливістю створювати платежі на платформі

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 лютого 2023 2 хвилин читання

Twitter почав подавати заявки на отримання ліцензій у США та розробляти програмне забезпечення, необхідне для впровадження платежів на платформі.

Як повідомляє Financial Times, команда соцмережі продовжує реалізацію плану Ілона Маска, який має на меті перетворити Twitter на «всеосяжний застосунок». Нагадаємо, згідно з планами Маска, соцмережа повинна стати не тільки місцем, де можна буде публікувати твіти та обмінюватися повідомленнями, але й вести комерційну діяльність. 

Як повідомили джерела FT, команда розробників вже працює над можливістю здійснювати платежі на платформі. Також у Twitter розробляють «сховище для зберігання й захисту даних та просуває нормативні перевірки, потрібні перед запуском платіжного сервісу».

Очікують, що ліцензування у США Twitter завершить протягом 2023 року. У планах Twitter і розширення для отримання дозволів регулювальних органів на міжнародному рівні.

Раніше SPEKA повідомляла, що Twitter планує випустити безрекламну версію підписки, оскільки компанія намагається збільшити дохід і попит на пропозицію преміумкласу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Брати участь в опитуваннях Twitter зможуть лише платні акаунти

Катерина Колонович 8 годин тому

Новий Bayraktar з українським двигуном, код Twitter опублікували на GitHub, новий запуск супутників від OneWeb. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 9 годин тому

Вихідний код Twitter опублікували на GitHub

Катерина Колонович 27 березня 2023 11:35

Маск порахував, скільки коштує відокремити у Twitter людей від ботів

Катерина Колонович 27 березня 2023 08:35

Twitter почне «відбирати» старі галочки верифікації з 1 квітня

Анастасія Ковальова 25 березня 2023 10:03