Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter запустить преміумпідписку без реклами

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
23 січня 2023 2 хвилин читання

Twitter планує випустити безрекламну версію підписки, оскільки компанія намагається збільшити дохід і попит на пропозицію преміумкласу.

Ілон Маск поставив собі за мету збільшення доходу від підписок як ключову частину бізнес-плану платформи соціальних медіа, якою він володіє, повідомляє The Guardian. 

У грудні під керівництвом Маска Twitter вдруге перезапустив свою преміальну пропозицію, пропонуючи користувачам пільги включно із блакитною галочкою за 8 доларів США на місяць на сайті або за 11 доларів на місяць для користувачів телефонів iPhone і Android.

Ілон Маск зазначив, що, незважаючи на спад реклами, оголошення з'являються на платформі дуже часто і вони занадто помітні. «Найближчими тижнями ми запровадимо заходи для вирішення цих проблем», — додав мільярдер.

Нагадаємо, що у 2021 році на рекламу припадало 90% доходу Twitter, але після того, як Маск купив бізнес у жовтні минулого року, кількість доходів Twitter скоротилася, а щоденний дохід знизився на 40% порівняно з минулим роком.

Рекламодавці, включно з виробником автомобілів Audi та фармацевтичною компанією Pfizer, призупинили витрати на Twitter через побоювання зростання ненависті на платформі. А невдала модернізація Twitter Blue у листопаді призвела до того, що пранкери платили за блакитну галочку, щоб запускати фейки. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

MacPaw відкриє офіс у Бостоні, TikTok поступився регулятору у Європі, iBox планує запрацювати через 2-3 дні. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 9 березня 2023 08:30

Сервіс Tor, який забезпечує конфіденційність, більше не доступний для Twitter

Катерина Колонович 8 березня 2023 12:47

Маск публічно висміяв звільненого співробітника, якому Twitter завинив велику компенсацію

Катерина Колонович 8 березня 2023 10:41

Twitter API зламався двічі за тиждень через помилку одного інженера

Руслан Сорока 7 березня 2023 18:52

Зимова хвиля скорочень у світовому IT залишила 120 тис. людей без роботи. Що буде далі

Юлія Даниленко 7 березня 2023 17:31