Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китай за допомогою ШІ може зірвати вибори у США, Південній Кореї та Індії

Олена Черкасець
Олена Черкасець
5 квітня 2024 3 хвилин читання

Китай спробує зірвати вибори у США, Південній Кореї та Індії у 2024 році за допомогою контенту, що створений штучним інтелектом.

Про це йдеться у звіті Microsoft Threat Intelligence, передає Guardian. 

Американська компанія очікує, що китайські кібергрупи, які підтримує держава, націляться на резонансні вибори у 2024 році, до чого залучать також Північну Корею.

Коли населення Індії, Південної Кореї та Сполучених Штатів піде на дільниці, ми, ймовірно, побачимо, як китайські та північнокорейські кіберактивісти працюватимуть над тим, щоб втрутитися у ці вибори.
звіт Microsoft 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Microsoft заявив, що Китай буде створювати і поширювати через соціальні мережі контент, згенерований штучним інтелектом, який «принесе користь їхнім позиціям на цих гучних виборах».

Хоча вплив такого контенту на аудиторію залишається низьким, Китай продовжуватиме експерименти із штучним інтелектом у мемах, відео- та аудіоматеріалах, що може виявитися ефективним у майбутньому, додали у Microsoft.

Як Китай за допомогою ШІ намагався вплинути на вибори у світі

У звіті Microsoft зазначається, що Китай уже намагався провести дезінформаційну кампанію за допомогою штучного інтелекту під час президентських виборів на Тайвані. 

Група Storm 1376 або Spamouflage, яку підтримував Китай, була особливо активною. Вона намагалася вплинути на перебіг виборів, поширювала фальшиві відео та меми на YouTube, а також через інші соціальні медіа.

Група просунула серію згенерованих штучним інтелектом мемів про переможця Вільяма Лая, якого безпідставно звинуватили у розкраданні державних коштів. Нагадаємо, Вільям Лай — кандидат, який виступає за суверенітет і проти якого виступає Пекін.

Також група використовувала штучний інтелект, де «ведучі» робили необґрунтовані заяви про приватне життя Лая, зокрема про те, що він є батьком незаконно народжених дітей. Це схоже на тактику, яку використовував Іран.

У Microsoft заявили, що ведучі новин були створені за допомогою інструменту CapCut, розробленого китайською компанією ByteDance, власником TikTok.

Microsoft додала, що китайські групи продовжують кампанії впливу в США. 

Актори, яких підтримує Пекін, використовують акаунти у соцмережах, щоб ставити «питання, що викликають розбіжності», і намагаються зрозуміти проблеми, які розділяють виборців США.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Фестиваль ШІ-кіно відбувся у межах Одеського кінофестивалю: хто переміг

Владислав Паливода 20 годин тому

GPT-4o mini — нова модель OpenAI, дешевша та розумніша

Сергій Коноплицький 19 липня 2024 15:45

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 07:51

Meta не випустить свою мультимодальну модель Llama AI в ЄС через регуляторні труднощі

Вікторія Рудзінська 18 липня 2024 17:42

Застосунок Calmara на основі ШІ для скринінгу сексуального здоровʼя закрили у США

Владислав Паливода 18 липня 2024 13:54