Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китайська компанія Tencent вивела на ринок власну ШІ-модель Hunyuan

Юлія Мирська
Юлія Мирська
7 вересня 2023 2 хвилин читання

Китайська компанія Tencent представила власну ШІ-модель Hunyuan на конференції в Шеньчжені та запропонувала її компаніям-клієнтам, повідомляє Reuters.

Tencent, власник популярної мобільної платформи WeChat, позіціонує Hunyuan як основу для понад 50 його продуктів і послуг.

Також Hunyuan має понад 100 млрд параметрів і була навчена за допомогою понад 2 трлн токенів. Це показники, які часто використовуються для визначення потужності ШІ-моделей.

Наприклад, модель GPT-3 від OpenAI мала 175 млрд параметрів у 2020 році, а модель Llama 2 від Meta — 70 млрд параметрів у 2023 році.

Tencent також стверджує, що її модель здатна працювати як китайською, так і англійською мовами, і вона виявилася кращою за ChatGPT у написанні довгих текстів і розв'язанні певних математичних задач.

Крім того, за словами Tencent Hunyuan має на 30% менше так званих галюцинацій порівняно з Llama 2. Галюцинаціями називають моменти, коли AI-моделі генерують невірну інформацію, але представляють її як факт.

Презентація Hunyuan відбулася після того, як нещодавно деякі китайські компанії, включаючи Baidu і SenseTime, також представили власні моделі ШІ.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ASUS випустила відеокарту GeForce RTX 4070 Turbo

Артем Житкевич 5 годин тому

Meta та IBM об'єднуються для створення ШІ Альянсу

Артем Житкевич 6 годин тому

NVIDIA побудує в Японії мережу ШІ-фабрик

Артем Житкевич 7 годин тому

Gmail отримав спам-фільтр на основі ШІ

Артем Житкевич 8 годин тому

росія має перевагу в радіоелектронній боротьбі на фронті — головне з матеріалу The Economist

Олександр Тартачний 10 годин тому