Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЄС анонсував розслідування проти Microsoft через об'єднання Teams та Office

Артем Житкевич
Артем Житкевич
17 липня 2023 2 хвилин читання

Європейський регулятор звинувачує Microsoft у порушенні антимонопольного законодавства, коли вона постачає свою програму для відеоконференцій Teams разом з офісним пакетом Office. Про це повідомляє Investing.

Єврокомісія вважає, що Microsoft не виконала достатньо дій для забезпечення конкурентоспроможності ринку. Компанія може отримати офіційне звинувачення вже цієї осені.

Microsoft не має наміру поступатися своїми інтересами, хоча веде переговори з регулятором, які спрямовані на уникнення офіційного розслідування. 

Ми продовжуємо співпрацювати з Єврокомісією в її розслідуванні і відкриті для прагматичних рішень, які допомагають вирішувати проблеми та обслуговувати клієнтів
заявили в Microsoft

Стефані Йон-Куртен, член Європарламенту, яка грає важливу роль у технологічних дискусіях у Брюсселі, минулого тижня закликала комісара змусити Microsoft до поступок, які б зменшили проблеми з конкуренцією.

Це перше антимонопольне розслідування проти Microsoft у ЄС за останні 15 років. У 2008 році Брюссель звинуватив компанію у зловживанні своїм домiнуючим становищем через браузер Internet Explorer, який постачався в комплекті з Windows. Тоді Microsoft досягла угоди з комісією, що дозволило користувачам самим вибирати браузер.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Starfield повторить успіх The Elder Scrolls V: Skyrim — Microsoft

Артем Житкевич 4 грудня 2023 21:51

Seeing AI від Microsoft для користувачів із проблемами зору, вийшов на Android

Богдан Камінський 4 грудня 2023 19:51

Microsoft Security Copilot підвищує ефективність роботи користувачів на 60% — опитування

Богдан Камінський 4 грудня 2023 15:43

Microsoft зробив чатбота зі ШІ Copilot загальнодоступним

Юлія Мирська 4 грудня 2023 14:07

Google наполягає на антимонопольних заходах проти Microsoft

Артем Житкевич 3 грудня 2023 13:00