Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Європейська чиновниця вимагає від Маска прибрати російську пропаганду з Twitter

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Чиновниця ЄС попередила Ілона Маска про те, що Twitter має боротися із путінською пропагандою у соцмережі. Посадовці побоюються, що скорочений штат Twitter не зможе протистояти великій кількості дезінформації. 

Ілон Маск ризикує протягнути руку допомоги президенту росії путіну, якщо нещодавні скорочення персоналу Twitter Inc. перешкодять платформі викорінити пропаганду про війну в Україні, попередила одна із високопосадовиць Європейського Союзу.

Нездатність відрізнити оманливий контент в інтернеті може «призвести до дуже швидкого зловживання» у Twitter, заявила в інтерв'ю Bloomberg віцепрезидентка Європейської комісії Вєра Юрова, яка очолює зусилля з боротьби з дезінформацією в інтернеті. 

«Якщо не протистояти пропаганді, що означає видаляти фрагменти пропаганди, дезінформації, отже, ви активно підтримуєте війну, — сказала вона. — Це може бути дуже небезпечним ходом для пана Маска, який хоче, щоб його сприймали як людину, що допомагає Україні». При цьому вона згадала супутникову систему Маска Starlink, яка забезпечує інтернет-зв'язок як для українських громадян, так і для військових.

«Якщо мережа легко використовується російською пропагандою, то ви, ймовірно, порушуєте санкційні правила, тому що ви можете поширювати контент, розроблений забороненими ЗМІ, такими як Russia Today і Sputnik», — додала Юрова.

Нагадаємо, що ця заява є останнім попередженням щодо можливих побічних ефектів масових звільнень у Twitter. Європейські посадовці переймаються тим, що скорочений штат соцмережі не впорається з модерацією контенту. Це може призвести до того, що Twitter припинить дотримуватися низки законів ЄС і проти нього застосують санкції та штрафи.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tesla знижує ціну FSD до $99 на місяць у США

Вікторія Рудзінська 6 годин тому

Tesla не повідомляла регуляторам про плани щодо роботаксі, яке напередодні анонсував Ілон Маск

Богдан Камінський 12 квітня 2024 17:41

Пентагон не може заблокувати Starlink для росіян

Владислав Паливода 12 квітня 2024 13:47

Єврокомісія перевіряє платіжні системи та свободи руху капіталів України напередодні вступу в ЄС

Владислав Паливода 10 квітня 2024 12:21

Ілон Маск визнав, що його пости в X шкодять компанії

Богдан Камінський 9 квітня 2024 18:08