Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Європейська чиновниця вимагає від Маска прибрати російську пропаганду з Twitter

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Чиновниця ЄС попередила Ілона Маска про те, що Twitter має боротися із путінською пропагандою у соцмережі. Посадовці побоюються, що скорочений штат Twitter не зможе протистояти великій кількості дезінформації. 

Ілон Маск ризикує протягнути руку допомоги президенту росії путіну, якщо нещодавні скорочення персоналу Twitter Inc. перешкодять платформі викорінити пропаганду про війну в Україні, попередила одна із високопосадовиць Європейського Союзу.

Нездатність відрізнити оманливий контент в інтернеті може «призвести до дуже швидкого зловживання» у Twitter, заявила в інтерв'ю Bloomberg віцепрезидентка Європейської комісії Вєра Юрова, яка очолює зусилля з боротьби з дезінформацією в інтернеті. 

«Якщо не протистояти пропаганді, що означає видаляти фрагменти пропаганди, дезінформації, отже, ви активно підтримуєте війну, — сказала вона. — Це може бути дуже небезпечним ходом для пана Маска, який хоче, щоб його сприймали як людину, що допомагає Україні». При цьому вона згадала супутникову систему Маска Starlink, яка забезпечує інтернет-зв'язок як для українських громадян, так і для військових.

«Якщо мережа легко використовується російською пропагандою, то ви, ймовірно, порушуєте санкційні правила, тому що ви можете поширювати контент, розроблений забороненими ЗМІ, такими як Russia Today і Sputnik», — додала Юрова.

Нагадаємо, що ця заява є останнім попередженням щодо можливих побічних ефектів масових звільнень у Twitter. Європейські посадовці переймаються тим, що скорочений штат соцмережі не впорається з модерацією контенту. Це може призвести до того, що Twitter припинить дотримуватися низки законів ЄС і проти нього застосують санкції та штрафи.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Україна увійшла до GovTech-об'єднання в ЄС

Ганна Гілова 27 травня 2023 14:06

Чипи Neuralink Ілона Маска дозволили використовувати на людях

Ганна Гілова 26 травня 2023 09:42

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

Мeta оштрафували на $1,3 млрд за передання даних: що це означає і чому це важливо

Олександр Тартачний 23 травня 2023 14:30