Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Європейська чиновниця вимагає від Маска прибрати російську пропаганду з Twitter

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Чиновниця ЄС попередила Ілона Маска про те, що Twitter має боротися із путінською пропагандою у соцмережі. Посадовці побоюються, що скорочений штат Twitter не зможе протистояти великій кількості дезінформації. 

Ілон Маск ризикує протягнути руку допомоги президенту росії путіну, якщо нещодавні скорочення персоналу Twitter Inc. перешкодять платформі викорінити пропаганду про війну в Україні, попередила одна із високопосадовиць Європейського Союзу.

Нездатність відрізнити оманливий контент в інтернеті може «призвести до дуже швидкого зловживання» у Twitter, заявила в інтерв'ю Bloomberg віцепрезидентка Європейської комісії Вєра Юрова, яка очолює зусилля з боротьби з дезінформацією в інтернеті. 

«Якщо не протистояти пропаганді, що означає видаляти фрагменти пропаганди, дезінформації, отже, ви активно підтримуєте війну, — сказала вона. — Це може бути дуже небезпечним ходом для пана Маска, який хоче, щоб його сприймали як людину, що допомагає Україні». При цьому вона згадала супутникову систему Маска Starlink, яка забезпечує інтернет-зв'язок як для українських громадян, так і для військових.

«Якщо мережа легко використовується російською пропагандою, то ви, ймовірно, порушуєте санкційні правила, тому що ви можете поширювати контент, розроблений забороненими ЗМІ, такими як Russia Today і Sputnik», — додала Юрова.

Нагадаємо, що ця заява є останнім попередженням щодо можливих побічних ефектів масових звільнень у Twitter. Європейські посадовці переймаються тим, що скорочений штат соцмережі не впорається з модерацією контенту. Це може призвести до того, що Twitter припинить дотримуватися низки законів ЄС і проти нього застосують санкції та штрафи.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Туреччині тимчасово заблокували Twitter через критику уряду

Руслан Сорока 10 годин тому

NFT для ЗСУ, імпорт дронів без ПДВ та мита, запуск Starship у березні 2023 року. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 7 лютого 2023 08:30

Вступаємо до ЄС: цифра, економіка, безпека

Ivan Verstyuk 6 лютого 2023 16:45

Туреччина відхилила пропозицію Маска надати їм Starlink після смертоносного землетрусу

Катерина Колонович 6 лютого 2023 11:07

На Twitter подали до суду за борг у $1,9 млн консалтинговій фірмі

Катерина Колонович 4 лютого 2023 15:46