Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск скоротив команду Twitter, яка займається боротьбою з сексуальною експлуатацією дітей

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 листопада 2022 3 хвилин читання

Власник соцмережі Ілон Маск звільнив людей зі вже скороченої команди Twitter, яка бореться з сексуальним насильством над дітьми у мережі. При тому що раніше він заявляв, що усунення експлуатації дітей є головним пріоритетом.

У команді натепер менше 10 спеціалістів для розгляду та ескалації повідомлень про сексуальну експлуатацію дітей, на початку року їх було майже 20. Це відбувається одночасно з тим, коли законодавці в Європейському Союзі та Великій Британії планують запровадити широкомасштабні правила безпеки в інтернеті, які вимагатимуть від платформ соцімереж кращого захисту дітей, інакше їм загрожують значні штрафи, повідомляє Bloomberg.

Команда (колишні співробітники правоохоронних органів та експерти з безпеки дітей, які працюють у США, Ірландії та Сингапурі) була перевантажена перед скороченнями, відповідаючи на повідомлення користувачів та юридичні запити. Вони відповідали за припинення поширення матеріалів про сексуальне насильство над дітьми, випадки онлайн-грумінгу та видалення ЗМІ, які пропагували потяг до неповнолітніх як риси особистості або сексуальну орієнтацію.

Минулого тижня Маск написав у Twitter, що «усунення експлуатації дітей є пріоритетом №1» і закликав людей «відповідати у коментарях, якщо ви бачите щось, що Twitter має прибрати».

Деякі помітні хештеги, пов'язані з сексуальною експлуатацією дітей, були видалені після того, як Маск обійняв посаду. Однак боротися з цим типом обміну повідомленнями не завжди так просто, як видаляти твіти, які містять образливі хештеги, оскільки багато з них мають іншу, нешкідливу мету. Правопорушники також постійно змінюють терміни, якими вони користуються, щоб уникнути виявлення.

Хоча інструменти на основі штучного інтелекту можуть бути корисними для ідентифікації зображень, які вже були розглянуті правоохоронними органами та класифіковані як матеріали сексуальної експлуатації дітей, перевірка людьми є особливо важливою для розуміння нюансів грумінгу та інших експлуатаційних дій, виявлення раніше невідомих образливих зображень та відео і розуміння регіональних відмінностей у законодавстві. Люди також зобов'язані відповідати на запити правоохоронних органів у межах кримінальних розслідувань.

Втрата спеціалістів у Європі та Сингапурі зробить контроль за неангломовними ринками особливою проблемою.

Нагадаємо, що чергові звільнення у Twitter суттєво впливають на репутацію компанії. Так, у багатьох публікаціях західних ЗМІ про Twitter часто згадують іронічно, що вони хотіли би отримати коментар від соцмережі, але ж увесь комунікаційний відділ звільнили. А через відсутність достатньої модерації контенту у Twitter виникли проблеми із рекламодавцями, які продовжують залишати компанію.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як почати бізнес на OnlyFans

Ганна Гілова 23 години тому

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

Чипи Neuralink Ілона Маска дозволили використовувати на людях

Ганна Гілова 26 травня 2023 09:42

TikTok подає до суду на штат Монтана через заборону застосунку

Ганна Гілова 23 травня 2023 12:18