Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український IT-аутсорсер Intellias відкриває офіс у Сербії

SPEKA Media
26 січня 2022 2 хвилин читання

Українські аутсорсери продовжують міжнародну експансію. 26 лютого компанія Intellias оголосила про плани відкрити у Сербії розробницький центр навесні 2022 року. 

Photo credits: Nikola Johnny Mirkovic / Unsplash Photo credits: Nikola Johnny Mirkovic / Unsplash

Офіс відкриють у Новому Саді — другому за розміром місті Сербії. Він буде міститися у неофіційному ІТ-кампусі, що розташований неподалік середмістя. 

До кінця 2022 року Intellias планує найняти понад 60 місцевих спеціалістів, які працюють з технологіями Embedded, Java, Mobile, IoT та іншими. Команди нового центру залучать до роботи над довготривалими проєктами компанії у таких індустріях, як Automotive, Telecom, FinTech, Digital тощо. Натепер Intellias шукає Java-розробників у Сербії.  

За словами CEO та співзасновника компанії Intellias Віталія Седлера, відкриття сербського офісу дозволить компанії стати ближчими до європейських клієнтів. «Чимало ключових гравців індустрії automotive — однієї з найголовніших у портфоліо Intellias — розташовані у Новому Саді, — додає голова сербського офісу Intellias Павло Лапшов. — А університет Нового Саду готує багато талановитих інженерів, яких ми плануємо долучити до інноваційних проєктів Intellias». 

Сербське представництво стане другим delivery-офісом Intellias за межами України. У 2019 році компанія відкрила розробницький центр у польському Кракові. Загалом компанія має вже вісім розробницьких центрів, шість із яких розташовані в Україні — у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Дніпрі. За 2021 рік команда Intellias зросла на 70%, до понад 2500 спеціалістів. 

Photo credits: Nikola Johnny Mirkovic / Unsplash

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Релокація великих аутсорсерів: як перевозили офіси та співробітників GlobalLogic, EPAM, Sigma Software, Intellias та Luxoft

Діана Полуніна 23 червня 2022 16:00

Intellias пропонує понад 200 вакансій для українських спеціалістів

Наталія Миронова 14 червня 2022 16:19

TECHIIA будуватиме нерухомість, аутсорсери вкладаються у закордонні офіси. Куди інвестують українські IT-компанії під час війни

Діана Полуніна 10 червня 2022 11:05

Intellias відкрив R&D-офіс в Ужгороді

Роман Судольський 19 квітня 2022 16:04

Intellias відкриває три нові офіси у Польщі

Юлія Даниленко 23 березня 2022 14:14