Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel скорочує зарплату генеральному директору на 25%

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 лютого 2023 2 хвилин читання

Корпорація Intel бореться зі стрімким падінням доходів. Скорочення зарплати керівництву всієї компанії має зберегти гроші для амбітного плану відновлення.

Головний виконавчий директор Пет Гелсінгер скорочує свою базову зарплату на 25%. Іншим представникам виконавчого керівництва зменшать зарплату на 15%. Менеджери вищої ланки отримають скорочення на 10%, а компенсація менеджерам середньої ланки зменшиться на 5%.

«Оскільки ми продовжуємо долати макроекономічні труднощі та працювати над скороченням витрат у всій компанії, ми внесли кілька коригувань у наші програми компенсації та винагород для працівників на 2023 рік, — йдеться у заяві Intel. — Ці зміни покликані більш суттєво вплинути на наше керівництво та допоможуть підтримати інвестиції та загальну робочу силу, необхідну для пришвидшення нашої трансформації та досягнення нашої довгострокової стратегії».

Посилення конкуренції та різке уповільнення попиту на персональні комп'ютери знищили прибутки та з'їли грошові резерви Intel. У той же час Гелсінгер хоче інвестувати в майбутнє компанії. Протягом двох років він намагався відновити технологічне лідерство Intel у індустрії мікросхем вартістю 580 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що нещодавно Intel запропонувала неоплачувану відпустку значній частині свого ірландського персоналу, щоб зменшити витрати. Керівництво Intel слідує прикладу Тіма Кука. У цьому місяці СЕО Apple скоротив собі зарплату на 40%.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія Stobox не розраховується зі співробітниками

Катерина Колонович 14 березня 2023 09:56

Китай фінансує місцевих виробників чипів, щоб подолати санкції США

Катерина Колонович

Стала відома середньомісячна зарплата у сфері інформації та телекомунікації

Руслан Сорока 3 березня 2023 15:55

Виробникам мікросхем, яких фінансують США, заборонили збільшувати виробництво у Китаї

Катерина Колонович 1 березня 2023 09:55

Одну з найбільших у світі колекцій старих комп'ютерів Apple виставили на продаж

Руслан Сорока 27 лютого 2023 18:17