Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Instagram розмиватиме нюдси в повідомленнях для підлітків

Богдан Камінський
Богдан Камінський
11 квітня 2024 2 хвилин читання

Компанія Meta представила нову функцію безпеки в Instagram, яка автоматично розмиватиме зображення з оголеною натурою в приватних повідомленнях, надісланих неповнолітнім користувачам. 

Про це пише The Verge.

Новий захисний механізм буде увімкнений за замовчуванням для користувачів, ідентифікованих як підлітки на основі їхньої дати народження в акаунті. Коли така особа отримає повідомлення із зображенням оголеної натури, воно буде автоматично розмите.

Попередження про фотографію з оголеною натурою в Instagram Попередження про фотографію з оголеною натурою в Instagram

Користувач отримає сповіщення з проханням «не відчувати тиску» та не відкривати повідомлення. Підліток також може заблокувати відправника та повідомити про інцидент модераторам.

Рекомендації для неповнолітніх користувачів Instagram, які отримали фотографію з оголеною натурою Рекомендації для неповнолітніх користувачів Instagram, які отримали фотографію з оголеною натурою

Функція попереджатиме й дорослих користувачів перед спробою надіслати оголену натуру неповнолітнім та відлякуватиме від пересилання таких зображень. Вона буде працювати на основі машинного навчання безпосередньо на пристрої, гарантуючи, що компанія не матиме доступу до зображень.

Тестування нової функції має розпочатися найближчими тижнями, а повномасштабне впровадження відбудеться протягом кількох наступних місяців. Це один з низки останніх кроків Meta щодо посилення захисту дітей та підлітків на своїх платформах від шкідливого контенту.

За словами компанії, новий механізм допоможе зменшити ризики сексуальної експлуатації, шахрайства та інших зловживань, пов'язаних з обміном інтимними зображеннями неповнолітніх в інтернеті.

Раніше SPEKA писала, що Instagram звинуватили у створенні «ринку збуту» для ґвалтівників дітей.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 6 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 9 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 11 годин тому

Сім’ї жертв теракту в Ювальде судяться з Activision та Meta

Олеся Дерзська 27 травня 2024 16:29

DevOpsDays Ukraine: Let’s Talk Security відбудеться 4 та 5 червня в Києві

Ольга Топольська 27 травня 2024 14:20