Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Instagram, Facebook та Threads ретельніше перевірятимуть контент, створений ШІ

Владислав Паливода
Владислав Паливода
8 квітня 2024 2 хвилин читання

Компанія Meta, до якої входять соціальні мережі InstagramFacebook та Threads, переглянула свій підхід до публікації контенту, створеного штучним інтелектом. Про це йдеться у прес-релізі компанії

Тепер біля контенту, який був створений ШІ, з'являтиметься спеціальна позначка  “Зроблено за допомогою ШІ”.  Про відео, зроблене за допомогою штучного інтелекту, користувачі зможуть повідомляти самі, або такий контент компанія виявлятиме самостійно. 

В Meta вважають, що ШІ дуже швидко розвивається, а стандарти 2020 року, коли штучний інтелект був рідкісним явищем, вже надто вузькі. Вони охоплюють лише відео, створені або змінені ШІ, щоб створити враження, що людина каже те, чого вона не казала. Нині ж позначка з'являтиметься на всіх фото, аудіо, графіці та відео контенті, модифікованих ШІ. 

За словами наглядової ради Meta, забезпечення прозорості додаткового контексту тепер є кращим способом боротьби з маніпуляціями медіа та уникнення ризику непотрібного обмеження свободи слова. Нововведення в компанії планують запровадити вже з травня цього року. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 6 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 10 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 11 годин тому

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00

Як видалити акаунти Меtа

Діана Полуніна 25 травня 2024 10:00