Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google придбав Cameyo, щоб покращити віртуалізацію Windows на ChromeOS

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
6 червня 2024 2 хвилин читання

Google оголосив про придбання Cameyo, компанії, що розробляє інструменти віртуалізації для запуску програм Windows на пристроях ChromeOS.

Про це повідомляє TechCrunch.

За словами генерального директора Cameyo Ендрю Міллера та керівника продукту Google Навена Вішванати, ця купівля значно підвищить функціональність операційної системи ChromeOS. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Cameyo пропонує технологію віртуалізації застосунків, що дає змогу користувачам ChromeOS запускати програми Windows без потреби їх встановлювати на пристрої. Це роблять через віртуалізацію програм у хмарі, а потім потокове їх передавання на ChromeOS.

Це суттєво спростить використання операційної системи, яка базується на Linux, та надасть підприємствам змогу модернізувати свою ІТ-інфраструктуру, зберігаючи при цьому інвестиції у наявне ПЗ.

Cameyo заснували у січні 2018 року Еяль Дотан та Ендрю Міллер. Платформа забезпечує віртуалізацію застосунків та їхнє обслуговування з публічної або приватної хмари, локальних центрів оброблення даних або гібридних хмарних середовищ.

Торік Google уже співпрацював із Cameyo, запроваджуючи функції, що містять інтеграцію локальної файлової системи застосунків Windows та можливість надавати віртуальні програми Windows як вебзастосунки. 

Google планує інтегрувати Cameyo у ChromeOS, що дасть змогу користувачам ChromeOS запускати програми Windows безпосередньо з ChromeOS. Компанія також продовжить інвестувати у технології Cameyo, щоб забезпечити їхній подальший розвиток.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Huawei не буде брати комісію за транзакції у застосунку WeChat

Олеся Дерзська 19 червня 2024 16:12

Google запускає нову рекламну мережу для потокових пристроїв і смарт-телевізорів

Вікторія Рудзінська 11 червня 2024 17:08

Ігри Microsoft виходять за межі Xbox та з'являться на PS5 і Switch

Вікторія Рудзінська 10 червня 2024 19:59

ChromeBook Plus отримають Google Gemini

Олеся Дерзська 29 травня 2024 15:40

Truecaller співрацює з Microsoft і перетворює ваш голос у синтетичний асистент

Вікторія Рудзінська 23 травня 2024 11:04