Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Федеральна торгова комісія наказала Mastercard відкрити дебетові транзакції для конкурентів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
26 грудня 2022 3 хвилин читання

Це розпорядження спрямоване на «токенізацію», яка має важливе значення для мобільних платежів, як-от Apple Pay, Google Pay і Samsung Pay.

Федеральна торгова комісія наказала Mastercard почати надавати конкуруючим платіжним мережам інформацію, необхідну для оброблення платежів дебетовою карткою. У пропонованих примусових діях, оголошених у п'ятницю, FTC заявила, що Mastercard нібито порушила положення закону Додда-Френка, відомого як поправка Дурбіна, заборонивши продавцям маршрутизувати транзакції через альтернативні мережі, повідомляє Engadget.

Дія спрямована на «токенізацію», технологію, яка лежить в основі мобільних платіжних програм Apple Pay, Google Pay і Samsung Pay. Коли ви розплачуєтеся дебетовою чи кредитною карткою за допомогою мобільного гаманця телефону, програмне забезпечення замінює конфіденційну інформацію, зокрема основний номер, пов'язаний із вашим обліковим записом, окремим набором одноразових «токенів». Mastercard і Visa кажуть, що така практика запобігає шахрайству, оскільки токени не містять інформації, яка може бути використана під час передання. 

Mastercard історично забороняла конкуруючим мережам доступ до свого сховища токенів. Це означає, що щоразу, коли споживачі вирішували платити за допомогою мобільного гаманця, торговці мали направляти транзакції через Mastercard (або Visa) і сплачувати комісії компанії за транзакції, які зазвичай вищі, ніж у конкурентів. Поправка Дурбіна вимагає від банків підтримувати дві конкуруючі платіжні мережі на всіх дебетових картках. Це було положення, ухвалене Конгресом для сприяння конкуренції між мережами.

FTC планує зібрати коментарі громадськості перед тим, як проголосувати за ухвалення рішення проти Mastercard.

Нагадаємо, раніше Федеральна торгова комісія блокувала купівлю Microsoft провідного розробника відеоігор Activision Blizzard. Агенція стверджує, що таким чином виробник Xbox отримає контроль над найпопулярнішими франшизами відеоігор. Це дозволить йому стати монополістом у сфері високопродуктивних ігрових консолей і сервісів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

37 млн ​​осіб можуть претендувати на повернення грошей у грі Fortnite

Артем Житкевич 20 вересня 2023 17:58

Nintendo Switch 2 запропонує продуктивність на рівні PS4 та Xbox One

Артем Житкевич 19 вересня 2023 20:40

Новий Xbox вийде у 2028 році — документи Microsoft для FTC

Артем Житкевич 19 вересня 2023 18:26

Microsoft випустить кредитну картку Xbox Mastercard

Артем Житкевич 11 вересня 2023 22:21

Застосунок Fondy Terminal перетворює смартфон на касовий термінал

Кіра Іванова 8 серпня 2023 11:06