Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Фантастичні яйця-крашанки до Великодня — фото

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
3 травня 2024 3 хвилин читання

Напередодні Великодня не зле згадати легендарні — та відкрити для себе нові — створіння зі світу sci fi та фентезі. Ми підібрали для вас легендарні яйця, що не підійдуть для великодніх крашанок, проте виховали покоління любителів наукової фантастики. Ось деякі з них.

Яйця велоцираптора з “Парку Юрського Періоду” Стівена Спілберга

Яйця велоцираптора з “Парку Юрського Періоду” Стівена Спілберга. З них починається усе найцікавіше — і ви можете побачити у яскравій манері режисера, як з маленького динозавра потім виросте величезний хижак.

Яйце, з якого почнеться хижа пригода Яйце, з якого почнеться хижа пригода

Симпатичні яйця Хорта із серіалу “Зоряний Шлях”

Симпатичні яйця Хорта із серіалу “Зоряний Шлях”. В серії “Диявол у темряві” Кірк відправляється в селище шахтарів на планеті Янус-VI. Там самка загадкової істоти захищає яйця і спричиняє ряд смертей. Хоч яйця і кольорові, але не їстівні.

Яйця таємничої істоти із планети Янус-VI Яйця таємничої істоти із планети Янус-VI

Яйця з кінофраншизи “Чужий”

Напівлегендарні яйця з першої частини кінофраншизи Чужий”. Виглядають спокійними, доки істота, що з них вилуплюється, не починає вбивати команду корабля “Ностромо”.

Яйце, що вбиває команду корабля та має дуже зручний механізм розкриття Яйце, що вбиває команду корабля та має дуже зручний механізм розкриття

“Погані яйця” з “Баффі — переможниці вампірів”

Яйця з "Баффі — переможниці вампірів”. Майже як курячі, але не курячі Яйця з "Баффі — переможниці вампірів”. Майже як курячі, але не курячі

У серії “Погані яйця” Баффі дають завдання доглядати яйця. Це – частина шкільного проєкта, що має навчити дітей відповідальності. Щоправда, яйце не куряче…Хтось підклав замість звичного яйце демона Безоара, і Баффі доводиться розібратись із новими підопічними.

Хитун Бовтун, “Кіт у Чоботях”

Хитун Бовтун, “Кіт у Чоботях”. Це створіння, може, і не дуже нагадує своє оточення зі світу sci fi, проте точно здатне запам’ятатись. Хоча ця адаптація класичного сюжету доволі вільна, та у мультфільмі 2011 року винахідливе яйце виробляє мудрований план вкрасти гуску, що несе золоті яйця.

Хитун Бовтун на сучасний лад Хитун Бовтун на сучасний лад

Яйце дракона з “Гаррі Поттера та кубку Вогню”

В четвертій частині творів Гаррі випадає завдання повернути золоте яйце — і у фільмі, що весь пронизаний досить моторошними та майже горрорівськими створіннями, яйце  вирізняється майже як гарна золота крашанка.

Естетичне золоте драконяче яйце з "Гаррі Поттера" Естетичне золоте драконяче яйце з "Гаррі Поттера"

Планета Земля у фільмі “Качка Говард”

Сама наша планета у мультику демонструється у формі яйця — а у фільмі нагадує грушу.

Схоже на планету Земля — проте насправді це яйце з "Качки Говарда" Схоже на планету Земля — проте насправді це яйце з "Качки Говарда"

“Доктор Хто”, серія “Зелена Смерть”

“Доктор Хто”, “Зелена Смерть”. Серія розповідає нам про шахту в Уельсі.Там, через токсичні відходи, природа настільки забруднилась, що подарувала Доктору вгодованих личинок.

Личинки з "Доктора Хто" Личинки з "Доктора Хто"

Яйця драконів з “Гри Престолів”

Вкриті лускою яйця з “Гри Престолів”. Говорячи про крашанки, не можна не згадати наповнений драконами кіновсесвіт “Гри Престолів” — та його яйця, що зберігають таких цінних для героїв драконів.

Знамениті драконячі яйця, що потім стали повноцінними крилатими хижаками Знамениті драконячі яйця, що потім стали повноцінними крилатими хижаками
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Дракони, інтриги та честь. Враження від першої серії другого сезону «Дому дракона»

Владислав Миронович 14 червня 2024 15:45

Другий сезон серіалу «Дім дракона» вийде українською 17 червня – де дивитись

Кіра Іванова 14 червня 2024 09:55

HBO підтверджує третій сезон Дома дракона напередодні прем'єри другого сезону

Вікторія Рудзінська 13 червня 2024 19:49

Що подивитися на вихідних: 10 гідних фільмів про космос

Сергій Коноплицький 7 червня 2024 17:02

Перший трейлер до нового фільму франшизи «Чужий»

Вікторія Рудзінська 4 червня 2024 19:57