Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

EOS Data Analytics запускає онлайн-проєкт "Жнива Надії" для підтримки українських фермерів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
11 червня 2024 3 хвилин читання

Компанія EOS Data Analytics, постачальник аналітики супутникових зображень, оголосила про запуск онлайн-проєкту «Жнива Надії», який надає інтерактивну карту врожайності та прогнози на 2024 рік.

Про це повідомляє пресслужба EOS Data Analytics.

EOS Data Analytics ініціювала новий проєкт під назвою «Жнива Надії», спрямований на підтримку українських фермерів в умовах війни. На спеціальній вебсторінці проєкту представлено інтерактивну карту з даними про врожайність основних сільськогосподарських культур в Україні за період з 2021 по 2023 рік, а також прогнози на 2024 рік.

EOS Data Analytics запускає онлайн-проєкт "Жнива Надії" для підтримки українських фермерів EOS Data Analytics запускає онлайн-проєкт "Жнива Надії" для підтримки українських фермерів

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Жнива Надії» має на меті інформувати глобальну спільноту про кризу в українському сільському господарстві, спричинену війною. Крім того, EOS Data Analytics надає українським фермерам безплатний доступ до свого інструменту EOSDA Crop Monitoring у 2024 році, що допоможе аграріям приймати кращі рішення в цей складний час.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у 2022 році український сільськогосподарський сектор зіткнувся з безпрецедентними викликами. Річний врожай впав з рекордних 100 мільйонів тонн у 2021 році до 56 мільйонів тонн у 2022 році, що мало значні світові наслідки, зокрема для країн, залежних від українського зерна.

EOS Data Analytics запускає онлайн-проєкт "Жнива Надії" для підтримки українських фермерів EOS Data Analytics запускає онлайн-проєкт "Жнива Надії" для підтримки українських фермерів

Інтерактивна карта надає детальні дані про врожайність українських полів за 2021-2023 роки та прогнози на 2024 рік. Вона створена з використанням історичних даних та сценарного аналізу, що дозволяє користувачам дослідити динаміку врожайності у різних регіонах України.

Олексій Кривобок
Експерт з наукових рішень в EOS Data Analytics

"Ініціатива "Жнива Надії" — це наше прагнення перетворити дані на рятівне коло, яке допоможе українським фермерам не просто вижити, а процвітати в умовах несприятливих обставин."

Катерина Лозько, керівник відділу підтримки клієнтів, додала, що платформа надає не просто дані, але й аналітику, яка дозволяє фермерам діяти оптимально та убезпечити свої врожаї від поточної та майбутньої невизначеності.

У рамках ініціативи «Жнива Надії» EOS Data Analytics надає безплатний доступ до платформи EOSDA Crop Monitoring, яка дозволяє фермерам отримувати актуальну інформацію про стан посівів, погодні умови та динаміку вологості ґрунту. Це сприятиме підвищенню ефективності аграрного сектору України в умовах війни.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні стартувала Code for Ukraine, програма IT-освіти для підлітків

Вікторія Рудзінська 9 липня 2024 18:01

Графіки стабілізаційних відключень на 18 червня

Вікторія Рудзінська 17 червня 2024 18:20

На Саміті миру в Швейцарії будуть присутні Камала Гарріс і Джейк Салліван

Вікторія Рудзінська 3 червня 2024 18:23

War of Words: як новий інструмент допоможе виявляти та аналізувати російську пропаганду

Вікторія Рудзінська 29 травня 2024 19:45

F-16 прибудуть в Україну цього літа — Данія

Олеся Дерзська 14 травня 2024 10:44