Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Енергонезалежний інтернет: на сайті «Укртелекому» можна перевірити, чи доступна послуга під час блекауту

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
22 грудня 2022 2 хвилин читання

«Укртелеком» запустив спеціальний розділ на сайті, у якому клієнти з усіх регіонів України зможуть дізнатися, чи доступна за їхньою адресою послуга енергонезалежного інтернету.

«Ми систематизували усю нашу базу можливих та наявних підключень абонентів за новим, але дуже актуальним критерієм — енергонезалежність послуги. І тепер наші клієнти можуть перевірити, чи є у них можливість користуватись інтернетом під час вимкнення електроживлення», — розповів директор відділу розвитку масового сегменту АТ «Укртелеком» Денис Захаренко.

«Укртелеком» заживлює свої вузли, використовуючи акумуляторні батареї (АКБ) або генератори. Натепер більшість об'єктів зв'язку «Укртелекому» укомплектовані АКБ, які працюють від 2 до 4 годин, або генераторами автономного живлення, що мають резервний запас пального на 8 годин. Усі магістральні вузли та найважливіші інтернет-вузли доступу обладнані генераторами автономного живлення, що мають резервний запас пального не менше ніж на 24 години або на 48 годин залежно від об'єкта зв'язку.

Приблизно 60% абонентів «Укртелекому» в Україні можуть користуватися енергонезалежним інтернетом. Перевірити вашу адресу можна за посиланням.

У новоствореному розділі на сайті «Укртелекому» можна дізнатися не тільки про наявність послуги за адресою, але й про те, скільки приблизно годин буде працювати інтернет під час вимкнення електроенергії.

Також можна подати заявку на підключення енергонезалежного інтернету. Для цього потрібно лише вказати конкретну адресу (назву населеного пункту, вулицю, номер будинку).

Проте варто пам'ятати, що для того, щоб мати можливість користуватися послугами фіксованого інтернету, необхідно щоб і клієнтське обладнання — модем/роутер — працювало та не було знеструмленим.

Нагадаємо, що раніше «Укртелеком» повідомляв, що буде подавати судові позови проти росії з вимогою компенсувати збитки та вартість зруйнованого, пошкодженого та втраченого майна через повномасштабне військове вторгнення рф в Україну.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як українці купують онлайн під час війни — дослідження

Іван Чернов 6 годин тому

Як українці використують інтернет під час війни

Іван Чернов 7 годин тому

Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у 2023 році

Назарій Присяжнюк 20 вересня 2023 06:20

Укртелеком впроваджує технологію динамічного ID, незалежного від сторонніх файлів cookie

Юлія Мирська 19 вересня 2023 13:31

Хто у топі найпопулярніших браузерів України у 2023 році

Назарій Присяжнюк 14 вересня 2023 16:32