Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна завершила об'єднання з європейською енергосистемою

Наталія Миронова
Наталія Миронова
16 березня 2022 2 хвилин читання

Завершилося об'єднання української та європейської енергосистем. Відтепер енергетична система України відокремилася від енергосистем росії та Білорусі і приєдналася до ENTSO-E

 

«Завершилося обєднання української та європейської енергосистем. Тепер наша електроенергія тече в Європу, а європейська — в Україну. Дякую членам ЄС, особисто президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, єврокомісарці з питань енергетики Кадрі Сімсон і всім, завдяки кому у нас тепер єдина енергосистема», — написав президент Володимир Зеленський у Twitter.
<br>

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, українська енергосистема стане більш стабільною та стійкою до викликів. Наша країна зможе отримувати електроенергію та зберегти енергосистему навіть у разі подальших пошкоджень агресором української енергетичної інфраструктури. 

Після термінового запиту «Укренерго» та Молдови про аварійну синхронізацію оператори систем передачі континентальної Європи погодилися 16 березня 2022 року почати пробну синхронізацію Континентально-європейської енергосистеми з енергосистемами України та Молдови.

Натепер операційні системи континентальної Європи підтримують стабільність українсько-молдовської енергосистеми. Це стало можливим після аналізу, який підтвердив, що невідкладна синхронізація технічно можлива за умови низки заходів із гарантування безпеки енергосистем.

ENTSO-E — європейська мережа операторів системи передачі електроенергії. Вона об'єднує операторів з 35 країн та відповідає за безпечну та скоординовану роботу європейської електроенергетичної системи.

Коментарі
Інші матеріали

Депутінізація світової економіки: як Велика Британія пропонує покласти край залежності від російських ресурсів

Наталія Миронова 18 травня 2022 11:07

Центр «Дія.Бізнес», кошти від ООН та допомога: корисна інформація для українців у Варшаві

Наталія Миронова 12 травня 2022 17:32

Грант на підтримку «зеленого» бізнесу: українські підприємці можуть отримати до 50 тис. євро

Наталія Миронова 12 травня 2022 15:13

Компанії зі списку Fortune 500 стрімко йдуть з росії: залишилось лише 30%

Наталія Миронова 12 травня 2022 13:08

Дата-центр «Яндекса» у Фінляндії відключили від електропостачання

Тетяна Новак 9 травня 2022 12:26