Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна завершила об'єднання з європейською енергосистемою

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
16 березня 2022 2 хвилин читання

Завершилося об'єднання української та європейської енергосистем. Відтепер енергетична система України відокремилася від енергосистем росії та Білорусі і приєдналася до ENTSO-E

 

«Завершилося обєднання української та європейської енергосистем. Тепер наша електроенергія тече в Європу, а європейська — в Україну. Дякую членам ЄС, особисто президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, єврокомісарці з питань енергетики Кадрі Сімсон і всім, завдяки кому у нас тепер єдина енергосистема», — написав президент Володимир Зеленський у Twitter.
<br>

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, українська енергосистема стане більш стабільною та стійкою до викликів. Наша країна зможе отримувати електроенергію та зберегти енергосистему навіть у разі подальших пошкоджень агресором української енергетичної інфраструктури. 

Після термінового запиту «Укренерго» та Молдови про аварійну синхронізацію оператори систем передачі континентальної Європи погодилися 16 березня 2022 року почати пробну синхронізацію Континентально-європейської енергосистеми з енергосистемами України та Молдови.

Натепер операційні системи континентальної Європи підтримують стабільність українсько-молдовської енергосистеми. Це стало можливим після аналізу, який підтвердив, що невідкладна синхронізація технічно можлива за умови низки заходів із гарантування безпеки енергосистем.

ENTSO-E — європейська мережа операторів системи передачі електроенергії. Вона об'єднує операторів з 35 країн та відповідає за безпечну та скоординовану роботу європейської електроенергетичної системи.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

З'явився новий застосунок для спілкування українців за кордоном — «Нумо Спільно»

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 20:15

Топ-3 товари до зими. Українці купують обігрівачі, електроковдри та котли

Христина Коновалова 19 вересня 2022 13:30

Час настав: в ЄС готові приєднати Україну до своєї роумінгової зони

Ірина Маринюк 14 вересня 2022 14:16

Google починає європейську кампанію проти фейків про українських біженців

Євген Муджирі 25 серпня 2022 09:45

31 рік енергетичної (не)залежності: як Україна протистоїть залежності від російських ресурсів

Наталія Миронова 24 серпня 2022 19:34