Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Дрон-охоронець здійснить перший політ на виставці CES 2023

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Компанія Ring вперше представить безпілотник домашньої безпеки Always Home Cam на великій технологічній виставці CES 2023.

Наприкінці 2020 року компанія Ring продемонструвала концептуальний пристрій, який  буде охороняти домівки у майбутньому. Always Home Cam — це міні-дрон, призначений для патрулювання дому, коли вас немає. На виставці CES 2023 компанія вперше продемонструє апаратне забезпечення під час польоту. Проте розробники все ще не називають дату випуску чи ціну, повідомляє Engadget.

Весь набір більше нагадує кухонний гаджет, розумну хлібницю чи щось подібне, а не дрон безпеки. Він трохи більший, ніж виглядав на початкових демонстраційних відео Ring, і хоча він не схожий на будь-який інший дрон на ринку, звучить він так само голосно. 

Дрон для домашнього патрулювання. Фото: Ring Дрон для домашнього патрулювання. Фото: Ring

Під час роботи він може охоплюватиме один поверх — в ідеалі перший поверх — у вашому домі. Ви будете тренувати його, тримаючи (не закриваючи камеру) і проходячи навколо свого дому серією маршрутів польоту. Ви можете встановити кілька шляхів і окремі точки шляху, наприклад, якщо хочете перевірити задні двері або чи не залишили плиту увімкненою.

Якщо ви помітите щось не так, ви можете зупинити пристрій та обертати камеру, щоб оглянути місцевість. Для керування дроном призначена виключно існуюча програма Ring. 

Нагадаємо, що безпілотники продовжують застосовувати у різних сферах. Так, Amazon почала доставляти товари за допомогою дронів у двох американських штатах — Каліфорнії та Техасі. Amazon Prime Air планує доставляти посилки протягом 60 хвилин.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Sea Baby: що відомо про морські дрони, на які збирають 300 млн грн

Анна Нагорна 22 лютого 2024 14:15

У Сирії навчають російських операторів дронів для війни проти України — ГУР

Юлія Мирська 12 лютого 2024 11:09

НФЛ глушитиме дрони під час найбільшого футбольного матчу року — Super Bowl LVIII

Богдан Камінський 9 лютого 2024 18:04

Кіберфахівці ГУР зламали російську програму керування дронами

Артем Житкевич 8 лютого 2024 15:29

Уряд України запроваджує новий механізм закупівлі дронів через Prozorro

Артем Житкевич 1 лютого 2024 21:38