Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Блогер за допомогою плюшевого ведмедика обдурив систему безпеки безпілотної Tesla — відео

Богдан Камінський
Богдан Камінський
4 серпня 2023 2 хвилин читання

Ютубер AI Addict за допомогою плюшевого ведмедика обдурив систему безпеки автомобіля Tesla, яка повинна перевіряти наявність людини за кермом під час використання Full Self-Driving (FSD).

Під час тестування блогер використав декілька неживих предметів на кшталт повітряних кульок з обличчям та великих іграшок. AI Addicted всаджував їх на водійське крісло та запускав FSD.

Тестування безпілотного автомобіля Tesla з плюшевим ведмедиком на водійському кріслі — відео

Блогер стверджує, що йому вдалося проїхати 10 хвилин по закритій дорозі, перш ніж він вирішив припинити тест. За його словами, система так і не зрозуміла, що за кермом немає людини.

Ентузіасти пішли ще далі та вивели на дорогу манекен дитини. В результаті автомобіль не зупинився та двічі переїхав теоретичного пішохода.

Експеримент з плюшевим єдинорогом та повітряною кулькою підтвердив попередні висновки. Автомобіль в режимі безпілотного керування без проблем починав рух та раз за разом збивав манекен дитини.

До чого тут The Dawn Project — запеклий критик Tesla

Результати AI Addict викликають занепокоєння. Але важливо зазначити, що тести проводилися в партнерстві з The Dawn Project — правозахисною організацією, якою керує запеклий критик Tesla Ден О'Дауд. В лютому проєкт навіть показав антирекламу FSD під час «Супербоулу-57» — фінальний матч Національної футбольної ліги США, який дивляться сотні мільйонів людей по всьому світу.

Антиреклама Tesla FSD на «Супербоул-57» 12 лютого 2023 року

Однак це все одно доводить, що автомобілі Tesla легко обдурити. В минулому водії часто використовували різноманітні трюки, щоб змусити безпілотник рухатися з порушенням правил безпеки.

Tesla також звинувачують у нібито створенні оманливої реклами технології FSD. Критики стверджують, що заяви компанії щодо можливостей технології не відповідають дійсності.

Однак Tesla та її генеральний директор Ілон Маск відкидають всі звинувачення та стверджує, що явно попереджує водіїв про обмеження FSD.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестувала у французькій ШІ-стартап 2 млрд євро

Богдан Камінський 12 годин тому

Lenovo презентувала в Іспанії нові бізнес-ноутбуки з ШІ

Богдан Камінський 13 годин тому

Прозорий ноутбук від Lenovo став сенсацією MWC 2024 — фото

Богдан Камінський 14 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 15 годин тому

«Дія» почала бета-тест документів на освіту у застосунку

Богдан Камінський 15 годин тому