Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Білл Гейтс вважає, що ШІ «вб'є» Google Search та Amazon

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
23 травня 2023 2 хвилин читання

Засновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що у майбутньому ШІ-розробники створять персонального цифрового агента, який радикально змінить поведінку користувачів.

ШІ-агент зможе розуміти потреби та звички людей, і допоможе їм «прочитати те, на що вони не мають часу», заявив Гейтс під час заходу в Сан-Франциско, організованого Goldman Sachs і SV Angel і присвяченого ШІ, повідомляє CNBC

За словами засновника Microsoft, компанія, яка створить такого асистента, стане лідером у галузі. Проте, вважає Гейтс, ним може стати як техногігант, так і стартап із рівноцінною ймовірністю.

«Я був би розчарований, якби лідером стала не Microsoft. Однак я дуже вражений кількома стартапами, включаючи Inflection.AI»,

прокоментував Гейтс.

Inflection.AI — це каліфорнійський стартап у галузі ШІ від співзасновника LinkedIn Ріда Хоффмана та співзасновника DeepMind Мустафи Сулеймана. Компанія на початку травня запустила чатбот Pi, який позиціонує як «особистого компаньйона, що дає дружні поради». Наразі випробувати ШІ-помічника можна безкоштовно через сайт або застосунок для iOS.

Також Гейтс зазначив, що знадобиться певний час, поки потужний цифровий помічник буде готовий до масового використання. Зараз же компанії продовжать інтегрувати у власні продукти генеративні технології ШІ, подібні до популярного ChatGPT від OpenAI.

Засновник Microsoft впевнений, що ШІ прискорить інновації у космосі та призведе до більш прогресивної розробки ліків. А розвиток генеративних ШІ-технологій вплине на роботу офісних працівників. Бізнесмен каже, що, на його думку, використання «майбутніх роботів-гуманоїдів» обійдеться компаніям дешевше за людську силу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Getmancar додає ШІ у свій застосунок

Юлія Мирська 2 години тому

Колишній бос Amazon із пристроїв очолить Blue Origin

Богдан Камінський 2 години тому

Голлівудських сценаристів захистять від ШІ: профспілка досягла попередньої угоди щодо припинення страйку

Богдан Камінський 21 годину тому

Як Бендер з «Футурами»: Meta розробляє десятки чатботів для молодих користувачів

Богдан Камінський 22 години тому

Spotify представила ШІ для клонування голосів та перекладів подкастів

Богдан Камінський 22 години тому