Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple працює над розширенням застосування штучного інтелекту

Артем Житкевич
Артем Житкевич
23 жовтня 2023 2 хвилин читання

За словами журналіста Bloomberg Марка Гурмана, генеральний директор Apple Тім Кук приховує гірку правду про спроби компанії розробити власні системи генеративного ШІ.

Apple пропустила момент початку буму систем штучного інтелекту, які здатні генерувати текст, зображення, звук та інший контент на основі великих обсягів даних. Тому Apple намагається надолужити втрачене в цій сфері з кінця минулого року.

Для цього компанія залучила своїх кращих фахівців. Старший віце-президент Apple з машинного навчання та стратегії у сфері ШІ Джон Джанандреа разом із старшим віце-президентом з розробки ПЗ Крейгом Федеріге займаються ініціативою компанії з впровадження технологій штучного інтелекту

Плани Apple на ринок ШІ

За планами Apple, її системи ШІ мають знайти застосування у різних сферах діяльності компанії. Наприклад, покращена версія голосового асистента Siri, яка має бути представлена наступного року, отримає багато нових можливостей завдяки глибокому навчанню.

Також планується інтеграція технологій ШІ до коду операційної системи iOS, для чого розвивається фірмова велика мовна модель Apple, яка має конкурувати з GPT-3.

Крім того, Apple хоче наділити елементами ШІ якнайбільшу кількість своїх фірмових застосунків. Так, Apple Music отримає можливість автоматично генерувати списки відтворення на основі уподобань користувачів, а штучний інтелект допоможе користувачам складати слайди презентацій.

Внутрішні бізнес-процеси Apple у сфері взаємодії з користувачами з технічної підтримки також оптимізуватимуться з використанням систем штучного інтелекту. На потреби розробки такого програмного забезпечення компанія готова витрачати по $1 млрд на рік.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Техногіганти виділять американським та японським університетам $110 млн на ШІ-дослідження

Богдан Камінський 13 квітня 2024 08:00

Meta тестує штучний інтелект на панелі пошуку в Instagram

Вікторія Рудзінська 12 квітня 2024 21:10

ШІ виходить на новий рівень: OpenAI пропонує ChatGPT великим компаніям, зокрема Microsoft

Вікторія Рудзінська 12 квітня 2024 20:09

Apple планує нові Mac на базі M4 з акцентом на штучний інтелект — Bloomberg

Богдан Камінський 12 квітня 2024 18:59

Підписники ChatGPT Plus отримали доступ до GPT-4 Turbo

Богдан Камінський 12 квітня 2024 18:19