Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Як iPhone 1»: Маск планує встановити чип Neuralink людині через пів року

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
1 грудня 2022 2 хвилин читання

Генеральний директор Neuralink Ілон Маск очікує випробувань на людях через шість місяців. «Наш перший серійний пристрій буде дуже схожий на iPhone 1», — каже Маск.

Минуло шість років, відтоді як генеральний директор Tesla, SpaceX (а тепер і Twitter) Ілон Маск став співзасновником стартапу Neuralink з розробки інтерфейсів керування мозком (BCI). Минуло три роки відтоді, як компанія вперше продемонструвала свого робота-імплантата, схожого на швейну машину, два роки відтоді, як компанія встромила свою технологію в голови свиней — і трохи більше 19 місяців відтоді, як вони зробили те саме з приматами, спроба, під час якої нібито загинули 15 із 23 піддослідних. Після місячної затримки Neuralink провів свій третій захід «покажи і розкажи», де генеральний директор Ілон Маск оголосив: «Ми думаємо, що, ймовірно, приблизно через шість місяців ми зможемо встановити Neuralink людині», повідомляє Engadget.

Нагадаємо, що раніше у лютому компанія Neuralink підтвердила, що мавпи загинули під час випробування прототипу її імплантатів BCI в Каліфорнійському університеті, Центр приматів Девіса, але відкинула звинувачення Комітету лікарів з відповідальної медицини в жорстокому поводженні з тваринами. У середу Маск непрямо відповів на ці звинувачення.

«Перш ніж ми навіть подумаємо про застосування пристрою у тварині, ми робимо все можливе, проводячи ретельне стендове тестування. Ми обережно ставимо ці пристрої тваринам», — сказав він. 

Neuralink все ще працює над отриманням дозволу FDA на свій імплантат, хоча в липні 2020 року компанія була нагороджена агенцією Breakthrough Device Designation. Ця програма дає пацієнтам і особам, які доглядають за ними, більш «своєчасний доступ» до багатообіцяючих методів лікування та медичних пристроїв шляхом швидкого відстеження їх розробки та нормативних вимог. Станом на вересень 2022 року FDA надало таке позначення 728 медичним пристроям.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Twitter вже працює над можливістю створювати платежі на платформі

Руслан Сорока 1 лютого 2023 15:41

Intel скорочує зарплату генеральному директору на 25%

Катерина Колонович 1 лютого 2023 14:00

Китайський розробник ядерної зброї використовує американські чипи в обхід санкцій

Катерина Колонович 30 січня 2023 14:38

Шлях Маска на Місяць: як створювали Starship — ракету, що доставить американських астронавтів на поверхню супутника

Олександр Тартачний 19 січня 2023 19:50

Twitter пропонує безкоштовну рекламу, намагаючись повернути бренди на платформу

Катерина Колонович 16 січня 2023 14:26