Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як Bloody Olympics намагається виключити російських спортсменів з Олімпіади

Сергій Коноплицький
Сергій Коноплицький В.о. головного редактора SPEKA
14 січня 2024 3 хвилин читання

Багато російських спортсменів-олімпійців є військовими, мають звання в армії рф. Деякі відкрито підтримують вторгнення росії в Україну. Міністерство оборони рф фінансує їх, а держава створює зі спортивних перемог пропагандистські наративи. У цьому впевнені українські активісти, які запустили проєкт Bloody Olympics. The Page поспілкувався з волонтером проєкту Ігорем Фінашкіним, а SPEKA вибрала ключові тези з розмови.

Засновники проєкту прагнуть справедливості, хочуть, щоб усі розуміли, що таке держава-терорист і чому співпрацювати з нею ненормально.

Мало людей, особливо на Заході, знають, що багато російських спортсменів-олімпійців є військовими, тобто паралельно мають звання в армії рф, є частиною їхньої армії. Тому коли люди кажуть, що спорт поза політикою, вони дуже помиляються. Навіть більше, міністерство оборони рф фінансує їхніх олімпійців, як і сама росія.
Деякі олімпійські чемпіони та призери з росії, які мають звання у зброїних силах рф. Джерело: Bloody Olympics Деякі олімпійські чемпіони та призери з росії, які мають звання у зброїних силах рф. Джерело: Bloody Olympics

Підписуйтеся на наші соцмережі

Росіянам пропонують виступати під нейтральним прапором, але неважливо, що це за прапор, якщо вони підтримують вторгнення в Україну — цього достатньо, щоб вилучити цих людей зі списку учасників.

Ми маємо пояснити спонсорам Олімпіади, що, наносячи своє ім’я на форму російських олімпійців, вони фактично роблять це на формі убивць, що яскраво ілюструється на нашому сайті. Почитайте, що відбувається, відкрийте очі.

Позиція голови МОК досить відкрито звучить як проросійська, вважають у Bloody Olympics. Тому необхідно достукатися до спонсорів. 

Якщо спонсори скажуть, що не будуть це фінансувати, тому що ви допустили убивць до участі в Олімпіаді, то її просто не буде. Інформаційне поле має величезний вплив на суспільство, а отже, на спонсорів.
Нові види російського спорту в Україні. Джерело: Bloody Olympics Нові види російського спорту в Україні. Джерело: Bloody Olympics

Російські олімпійці є одним зі стовпів російської пропаганди. Це парадоксально, бо Олімпійські ігри були покликані зупиняти війни.

Проєкту ще немає місяця, ми перейшли вже до фази спілкування зі спонсорами Олімпіади у Парижі, щоб відкрити їм очі. Вже у перші дні різні люди з мільйонними охопленнями поширювали як сайт, так і хештег #bloodyolympics у своїх соцмережах.

Нагадаємо, Оргкомітет Олімпійських ігор-2024 у Парижі дозволив росіянам та білорусам брати участь в іграх у нейтральному статусі та лише в індивідуальних змаганнях. Крім того, кожен учасник із росії та білорусі має підписати заяву про підтримку Олімпійської хартії.

Підтримати проєкт ви можете у своїх соцмережах, поширивши допис із сайту Bloody Olympics, аби звернутися до спонсорів Олімпіади у Парижі 2024 році або МОК.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Депп знайшов нову "хорошу" росіянку — молодшу на 25 років

Вікторія Рудзінська 4 години тому

Ударний дрон, що атакував Україну залетів у білорусь у ніч проти 13 липня 2024: деталі

Владислав Паливода 13 липня 2024 13:06

США оголосили про 61-й пакет допомоги Україні на $225 млн

Владислав Паливода 11 липня 2024 21:20

Оновлено: Monobank зібрав на відновлення «Охматдиту» 280 млн грн

Олеся Дерзська 11 липня 2024 13:35

Закінчився перший день саміту НАТО у Вашингтоні

Олеся Дерзська 10 липня 2024 20:39