Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Власники Vision Pro повідомляють про загадкову тріщину на передньому склі — фото

Богдан Камінський
Богдан Камінський
26 лютого 2024 2 хвилин читання

Власники Apple Vision Pro публікують майже ідентичні повідомлення про появу тріщини на передньому склі своїх гарнітур. Здається, ніхто з них не знає, як це сталося, пише The Verge.

Першим цю проблему помітив MacRumors, і на сьогоднішній день п'ять різних власників написали про це в підреддиті r/VisionPro. Engadget також повідомив, що те ж саме сталося у їхньому підрозділі оглядів. 

На всіх завантажених фотографіях видно вертикальні тріщини над переніссям в одній і тій самій ділянці. Усі постраждалі стверджують, що не впускали пристрій і зберігали його належним чином. 

Тріщина на гарнитурі Apple Vision Pro Тріщина на гарнитурі Apple Vision Pro

Користувач Reddit @dornbirn написав, що відполірував переднє скло окулярів, поклав м'яку тканину та запакував їх в чохол. Наступного ранку він побачив тріщину. 

Більшість інших постраждалих також зазначили, що вони або зберігали свої Vision Pro в чохлах, або надягали м'який чохол.

Чому з’являється тріщина на передньому склі Apple Vision Pro 

Деякі власники Vision Pro припускають, що тріщина може бути пов'язана з нагріванням під час заряджання пристрою у чохлі або з надягнутою кришкою. На думку інших, це виробнича проблема зі склом або конструктивний недолік, який спричиняє надмірне навантаження на цю ділянку.

Також незрозуміло, чи є тріщина просто косметичною проблемою, оскільки вона з'являється над сенсором, але не заважає жодній з камер. Тим не менш, ремонт Vision Pro обійдеться дорого. 

За програмою Apple Care, яка коштує $500 для гарнітури, за пошкодження захисного скла передбачений внесок у розмірі $299. Без неї це коштуватиме $799. 

Реддитеру @ContributionFar8997 сказали у Apple Store, що за виправлення тріщини доведеться заплатити додатково. Наразі невідомо, наскільки поширена ця проблема, оскільки поки що повідомлення обмежуються лише Reddit. 

Раніше SPEKA писала, що власники Vision Pro масово повертають у магазини свої гаджети.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Власник ігор GTA звільнить 5% персоналу до кінця 2024 року

Богдан Камінський 1 годину тому

Відомому реперу приписують трек, який ймовірно згенерував штучний інтелект

Богдан Камінський 1 годину тому

Україна вперше візьме участь у навчаннях з кібероборони NATO CCDCOE Locked Shields

Богдан Камінський 2 години тому

Apple та Google тиснуть на Telegram сильніше за уряди — Павло Дуров

Богдан Камінський 3 години тому

HMD випустив ностальгійну розкладачку без інтернету, але зі «Змійкою»

Богдан Камінський 4 години тому