Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Glovo тепер можна пожертвувати гроші благодійним фондам і замовити медичні онлайн-консультації

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
21 березня 2022 3 хвилин читання

Компанія Glovo запустила нові послуги, які діють на всій території України. Відтепер користувачам застосунку Glovo доступна можливість зробити внесок до благодійних фондів, а також замовити медичні онлайн-консультації.

«Ми адаптували нашу платформу до реалій сьогодення, зробивши застосунок доступним не лише у тих містах, де є кур'єрська доставка, але й на території всієї країни. Тепер користувач Glovo кожного куточка України може отримати консультацію лікаря телефоном або задонатити до фонду та гуманітарної організації», — розповів генеральний менеджер компанії Glovo у Східній Європі та Центральній Азії Дмитро Расновський.

Як це працює

На усій території України для користувачів Glovo у застосунку тепер доступний новий бабл «Допоможи Україні!» та оновлений бабл «Здоров'я».

У баблі «Допоможи Україні!» можна зробити внесок до фонду «Повернись живим» або на користь товариства Червоного Хреста України. Розмір допомоги становить від 10 грн до 10 тис. грн. Щоб зробити донат, необхідно обрати розмір внеску та підтвердити замовлення. Після підтвердження суму спишуть із платіжної картки користувача.

У баблі «Здоров'я» доступні дві опції замовлення медичних онлайн-консультацій. Опція «Медичні послуги» має інформаційний характер та містить контактні телефони лікарів, які надають безкоштовні консультації. У переліку представлені терапевт, кардіолог, гастроентеролог, пульмонолог, ревматолог, рентгенолог, ендокринолог, нефролог. Для того щоб зателефонувати лікарю, його номер потрібно скопіювати із застосунку до опції набору номера у своєму телефоні.

Опцію «Онлайн-консультації» сервіс Glovo запустив у партнерстві з Universum Clinic, фахівці якої надають медичні консультації. Тут лікарі різних напрямів: гінеколог, лор, ендокринолог, уролог, психолог, невролог, хірург, терапевт. Щоб скористатися послугою, потрібно обрати лікаря, сплатити послугу через застосунок і почекати на дзвінок від лікаря.

Запити на онлайн-консультації опрацьовують за чергою. Медичний висновок після  консультації користувач отримає у зручний для себе спосіб — у месенджері або на пошту.

 

 

 

Коментарі
Інші матеріали

Три погляди — одна правда. Як українські, російські та світові ЗМІ висвітлювали трагедію у Бучі

Наталія Миронова 26 травня 2022 15:52

Прихисток біля фортеці. Як живуть у Кам'янці-Подільському під час війни: фоторепортаж

Юлія Даниленко 3 години тому

Кишенькові єдинороги. На підйомі стартапи, що допомагають шукати сезонних працівників

Юлія Даниленко 21 травня 2022 12:02

Знижки на рекламу і безкоштовна доставка: що допомагає бізнесу повернутись у стрій

Марія Макуха 20 травня 2022 19:57

Як українські компанії працюють в умовах війни: опитування від Serpstat

Роман Судольський 20 травня 2022 17:30