Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
preview
Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
20 вересня 2023 6 хвилин читання

В Україні створили найбільший каталог продуктових IT-компаній. Що таке Incredible Tech

Українське IT — галузь, яка попри усі виклики повномасштабної війни продовжує розвиватися та створювати нові продукти світового рівня. Від 2010 року IT-галузь України виросла у 18,2 раза, до майже 5% від ВВП країни.

Розвиток IT в Україні, особливо продуктового IT, сьогодні є важливим як ніколи, адже це єдина експортна галузь, яка продовжила зростати навіть після повномасштабного вторгнення. Україна — батьківщина унікальних високотехнологічних продуктів, саме тому IT Ukraine Association, Мінцифри та агенція TopLead створили масштабний каталог продуктових ІТ-компаній та продуктів Incredible Tech.

14 вересня у Unit.Shelter пройшла презентація каталогу, а 19 вересня він нарешті став доступний широкому загалу. SPEKA розповідає, чим важливий для України каталог Incredible Tech, як до нього відбирали компанії, та ділиться кадрами з презентації. 

Михайло Федоров
Михайло Федоров
міністр цифрової трансформації України

Україна створює круті та якісні ІТ-продукти, якими можуть користуватися в усьому світі. Incredible Tech допоможе популяризувати українське ІТ, залучити потенційних інвесторів і партнерів.

«У каталозі — топові компанії та розробки світового рівня, деякі з них не мають аналогів. Наприклад, український безпілотник Shark UAV, продукти від MacPaw, роботизований протез від Esper Bionics, антидронові та антиБпЛА системи Piranha-Tech тощо», — прокоментував міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, презентуючи каталог. Міністр додав, що до нього увійшли 96 продуктових ІТ-компаній та 31 успішний український ІТ-продукт. 

Для чого потрібен каталог Incredible Tech 

Головна мета створення Incredible Tech –  підвищити обізнаність щодо можливостей українського ІТ, залучити більше інвестицій в індустрію та забезпечити масштабування наявних бізнесів.

«Цей каталог служить переконливим доказом того, що технологічний ландшафт України має глибокий вплив на зміну глобального ландшафту та впливає на те, як світ працює, спілкується та впроваджує інновації», – зазначає Олена Самборська, президентка IT Ukraine Association. 

«За мільйонами кнопок і мільйонами клієнтів, які щось клацають у своїх смартфонах, стоїть продукт або ІТ-інфраструктура, створена українськими інженерами та підприємцями», – додає Станіслав Шум, CEO Top Lead. 

Презентація каталогу Incredible Tech

14 вересня Мінцифри та IT Ukraine Association презентували каталог IT-продуктів та продуктових компаній Incredible Tech у Unit.Shelter. Презентацію відвідали представники найбільших і найцікавіших продуктових IT-компаній України. 

SPEKA також побувала на офлайн-презентації каталогу: 

Українська ІТ-індустрія – це близько 2300 компаній та 360 тис. ІТ-фахівців. 72% з цих IT-компаній мають власні продукти. При цьому протягом тривалого часу Україна сприймалася як країна для аутсорсу IT – і саме це помилкове враження прагне виправити Incredible Tech. 

Приклад компанії у каталозі Incredible Tech  Приклад компанії у каталозі Incredible Tech 

У Incredible Tech представлені українські ІТ-продукти та їх розробники за напрямками:

  • Defence Tech;
  • E-commerce&Retail;
  • ESports&Gaming;
  • EdTech;
  • FinTech&Insurance;
  • HR Tech;
  • HealthTech&Wellness;
  • Legal Tech та інші.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мінцифра і ЛУН.Місто створять мапу провайдерів, які забезпечать домашній інтернет під час блекаутів

Артем Житкевич 26 жовтня 2023 18:22

Вкладають, але потроху: венчурні фонди про інвестиції у воєнний час

Олександр Тартачний 2 жовтня 2023 17:40

Асоціація IT Ukraine презентує каталог українського IT Incredible Tech

Богдан Камінський 14 вересня 2023 14:52

Диджиталізація, ШІ та бізнес-можливості: IT Arena 2023 оприлюднила програму конференції

Богдан Камінський 13 вересня 2023 16:04

Запрошуємо на презентацію каталогу продуктових ІТ-компаній та ІТ-продуктів Incredible Tech

Віталій Новак 5 вересня 2023 11:14