Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські хакери зламали сайт російської платіжної системи «Мир»

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
30 жовтня 2023 2 хвилин читання

Скрин дефейса показав Шон Таунсенд, радник з кібербезпеки партії «Демократична Сокира» та прессекретар Українського кіберальянсу.

Казка про те, як відважний рубль хитрого долара переміг. Щось трапилось з платіжною системою «Мир».
Шон Таунсенд, прессекретар Українського кіберальянсу

Хакери не тільки дефейснули сайт, але й злили всі персональні дані користувачів найбільшої платіжної системи росії після того, як з ринку рф у березні 2022 року пішли Visa та Mastercard. Посилання на архіви даних охочі можуть завантажити тут.

Dump Forums повідомляють, що НСПК розробила «цілу низку інноваційних проєктів, спрямованих на повне та остаточне імпортозаміщення». Цитуємо з оригіналу:

  • Новітня процесингова система «Береста В» забезпечує надійний захист даних від атак хакерів і повністю відповідає нашим знівечним традиціям. Наш девіз Срі як діди, ять!
  • У зв’язку з виходом росії з рублевої зони ми готові запропонувати вам новий розрахунковий засіб — мушлі каурі. Продавши наших непотрібних системних адміністраторів до Республіки Гвінея, нам вдалося забезпечити достатній резерв нової розрахункової одиниці. 
  • Обмін буде з розрахунку 1.000 рублів за одну мушлю каурі і 10.000 за одного рапана. Як ви розумієте, це тимчасовий захід, оскільки запас рапанів у нечорнозем'ї вкрай обмежений, а Крим це Україна і нам не раді. Надалі ми плануємо замінити рапанів якимись споконвічно-руськими чероногими з моря Норденшельда.
Українські хакери зламали сайт російської платіжної системи “Мир” Українські хакери зламали сайт російської платіжної системи “Мир”
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Артем Карпинський пішов з «Українського кіберальянсу»

Богдан Камінський 22 квітня 2024 14:32

Українські хакери атакували «ростєлєком» та купу інших структур рф

Олена Черкасець 19 березня 2024 12:54

Українські хакери атакували російські сервери

Юлія Мирська 26 лютого 2024 08:51

Кібервійна росії проти України

Сергій Коноплицький 19 лютого 2024 23:33

Найжорсткіші кібератаки, деанон хактивістів та співпраця з ГУР. Інтерв’ю з куратором IT ARMY of Ukraine

Анна Нагорна 31 січня 2024 11:10