Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна стала одним із найбільших ринків латвійського хмарного сервісу Tet

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 березня 2023 2 хвилин читання

Латвійський постачальник хмарних послуг Tet відзвітував про бізнес-результати року. Україна стала одним із найбільших експортних ринків для компанії.

Загальний оборот компанії зріс на 29% порівняно з 2021-м, а оборот експорту — на 15%. Один із найбільших експортних ринків для компанії — Україна, де компанія допомогла 75 українським бізнесам перенести IT-інфраструктуру в ЄС безоплатно.

Попри виклики на провідному експортному ринку в Україні, оборот експорту сягнув 59,6 млн євро, зазначили у Tet. Крім того, компанія допомогла українцям безоплатно отримати діагностику кіберзагроз, а також надіслала в Україну генератори, техніку та планшети.

У Латвії Tet забезпечував центри розміщення біженців комп'ютерною та ТБ-технікою та іншими послугами.

«Минулий рік був повний різних викликів, але завдяки знанням, навичкам та здібностям працівників групи Tet ми успішно його завершили, досягши загалом хороших результатів у бізнесі. Ми надали суттєву підтримку підприємництву України. Хоча ситуація була і залишається складною, вже останні місяці минулого року ми спостерігали поступову стабілізацію українського ринку. Важливою подією у 2022 році стало придбання Telia Latvija, що дозволить нам і надалі зміцнювати потенціал для експорту послуг», — зазначає голова правління Tet Улдіс Татарчук.

Торік Tet інвестував 37,5 млн євро у розвиток незмінно швидкої та стабільної мережі інтернету, ІТ-послуг та дата-центрів, а також на покращення та розширення інших послуг. Так, хмарна платформа Tet Cloud з 2022 року розгорнута також у столиці Данії Копенгагені.

Раніше SPEKA розповідала, що Tet продовжує надавати українському бізнесу безкоштовний доступ до платформи.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Піцерія Нової Зеландії пропонує заплатити за замовлення після смерті

Ганна Гілова 16 годин тому

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 27 травня 2023 06:50

Найтиповіші помилки при відкритті бізнесу в Європі та як їх уникнути

Владислав Миронович 26 травня 2023 17:00

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15